Džordža Maikla izkrišanu no automašīnas apvij mīklaina aura; parādās baumas

Apollo
36 komentāri

Neskaidrības aura apvij britu dziedātāja Džordža Maikla ceļu satiksmes negadījumu, kurā viņš izkrita no savas automašīnas, kas pa šoseju traucās ar ātrumu 110 kilometriem stundā (km/h).

Džordža Maikla izkrišanu no automašīnas apvij mīklaina aura; parādās baumas

Foto:Reuters/Scanpix

Dziedātājs, kurš joprojām atrodas slimnīcā, pavisam netipiski sev izvairoties no saviem draugiem, neatbildot uz viņu telefona zvaniem. Dīvaini šķietot arī tas, ka, neskatoties uz dziedātāja pārstāvju apgalvojumiem, ka ar viņu viss ir kārtībā, un viņš guvis vien nenozīmīgas traumas, Maikls joprojām atrodas slimnīcā.

Britu medijiem radušās aizdomas, ka patiesība par to, kas notika, tiek slēpta. «Daily Mail» raksta - klīstot baumas, ka dziedātājs speciāli izlecis no lielā ātrumā braucošās «Range Rover» automašīnas.

Izrādās, izkrist no braucošas automašīnas nemaz neesot tik viegli. «Daily Mail» žurnālistiem izdevies noskaidrot, ka visas jaunās «Range Rover» automašīnas, tostarp arī tā, kuru izmantoja dziedātājs, ir aprīkotas ar brīdinājuma sistēmu, kas vadītājam un pasažieriem paziņo, ja kāda no auto durvīm nav kārtīgi aizvērta. Vadītājs tiekot brīdināts gan ar skaņu, gan signālu uz vadības paneļa, to nepamanīt neesot iespējams.Tāpat brīdinājuma signāli atskanot arī tad, ja pasažieris nav aplicis drošības jostu. Eksperti arī apgalvo, ka, automašīnai traucoties lielā ātrumā, būtu grūti atvērt durvis.

Džordža Maikla pārstāvis «Land Rover» ekspertu norādījumus atteicies komentēt.

Jau ziņots, ka Džordžs Maikls izkritis no savas automašīnas, kas pa šoseju traucās ar 110 kilometriem stundā (km/h) lielu ātrumu. Negadījumā dziedātājs gan nopietnus ievainojumus neesot guvis.

Dziedātāja pārstāvis pastāstījis, ka Maikls braucis ar savu automašīnu «Range Rover» ar 110 km/h lielu ātrumu. Viņš mēģinājis aizvērt auto durvis, kuras iepriekš nebija kārtīgi aiztaisījis. Tomēr šis mēģinājums gandrīz izvērtās par traģēdiju – viņš izkritis no mašīnas uz šosejas.

Aculiecinieki stāsta, ka Maikls gulējis uz ceļa asins peļķē, bet viņa apavi mētājās vairākus desmitus metru no viņa.

Kāds auto pēc notikušā teju pārbrauca dziedātājam, taču laimīgas sagadīšanās pēc dziedātājam paveicies. Autobraucēji nekavējoties bloķējuši satiksmi, lai dziedātājam pāri nepārbrauktu citi spēkrati.

Dziedātāju slimnīcā nogādāja ar helikopteru, taču ievainojumi bija nelieli, tāpēc viņu jau nākamajā dienā izrakstīja no slimnīcas.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

24.11.2017
Ienākt apollo.lv