EČ pirmajā posmā vienā duetā spēlēs Samoilovs un Pēda

Apollo
2 komentāri

Eiropas čempionāta pludmales volejbolā pirmajā posmā šomēnes vienā pārī kopā spēlēs Aleksandrs Samoilovs un Jānis Pēda, vēsta Pēdas un Mārtiņa Pļaviņa oficiālā mājaslapa internetā.

Aleksandrs Samoilovs

Foto: FIVB

Šāds lēmums pieņemts, jo Pēdas un Samoilova ierastie pārinieki Pļaviņš un Jānis Šmēdiņš tajā pat laikā Brazīlijā piedalīsies Pasaules kausa finālposmā.

Tuvākajās dienās visi trīs Latvijas šī brīža spēcīgākie dueti dosies uz Argentīnu, kur notiks otrais šis sezonas «Grand Slam» turnīrs. Pirmo reizi pamatturnīrā startēs uzreiz trīs Latvijas dueti, jo Tomam Šmēdiņam un Ruslanam Sorokinam šajā posmā piešķirts speciālais ielūgums jeb wild card.

Pēc šī turnīra dueti nedaudz pamainīs pāriniekus. Pļaviņš un J. Šmēdiņš kopā ar «bronzas treneri» Aigaru Birzuli dosies uz Brazīliju, lai startētu Pasaules kausa finālposmā, bet pārējā četrotne dosies uz Vāciju, kur Bādenes pilsētā risināsies šīs sezonas pirmais Eiropas čempionāta posms. Šajā turnīrā spēkus apvienos Pēda un Samoilovs, bet pēdējā laikā ierastākā virknējumā sacensībām dalību pieteikuši T. Šmēdiņš un Sorokins. Abiem pāriem jau garantētas vietas pamatturnīrā.

Kā ziņots, Pļaviņš un Šmēdiņš Pasaules kausa finālposmā būs izlikti ar ceturto numuru. Ceļazīmi uz Kontinentālā kausa finālu jeb Pasaules kausa finālu Latvija nodrošināja, pateicoties tam, ka Londonas olimpiskajās spēlēs startēja divi mūsu pāri.

Par finālposmu ilgu laiku bija neskaidrības. Sacensības sākotnēji bija plānotas pagājušā gada rudenī, tad tika paziņots, ka tās risināsies no 9. līdz 13. janvārim, bet tagad to norise apstiprināta no 29. maija līdz 2. jūnijam.

Sacensībās vīriešiem un sievietēm piedalīsies pa desmit pāriem, kas sadalīs 300 000 dolāru (163 200 latu) balvu fondu.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

23.11.2017
Ienākt apollo.lv