Ēdiens mīlestībai

Apollo
0 komentāru

Ar Valentīna dienas tuvošanos šīs receptes ir kā veltījums, lai godinātu mīlestību pret labu ēdienu. Jums nav jābūt dziļi saistītam ar kādu, lai dalītos ar mīlestību šajā dienā. Dalies ar kādu, kam ir tādas pašas domas par labi sagatavotu gardu ēdienu. Neaizmirstiet kārdināt visas sajūtas un gaisotni, kad jūs plānojat šo romantisko vakaru.

Ēdiens mīlestībai

Foto: AFI

- Spēlē klusu, romantisku mūziku vakariņu laikā.
- Izvēlies romantiskas puķes galda dekorēšanai. Rozes katrreiz izsaka mīlestību, vienalga, kurā valodā.
- Sveces. Daudz, dažādā augstumā.
- Saģērbies viselegantākajās drēbēs šajā vakarā, iesmaržojies ar visromantiskākajām smaržām.

Ēdiens ir tas, par ko katrs no mums domā, mēs nevaram no tā izbēgt. Daži domā, ko gatavot, un pārējie domā, ko lai ēd. Esmu sagatavojis receptes šīm romantiskajām vakariņām, ne pārāk grūtas un tādas, kur iepriekš daudz ko var sagatavot, lai izbrīvētu šo vakaru citiem nolūkiem.

Ja jūs abi ietilpstat tajā kategorijā, kuri domā, ko lai ēd, šos un citus ēdienus mēs pasniegsim Valentīna dienā «Vincentā».

Valentīna dienā ir pieņemts, ka ēdieni, kā arī rozes un sirsniņas ir sarkani. Tātad, manas receptes ir speciāli izmeklētas šai speciālajai dienai, bet katrai dienai vajadzētu būt Valentīna dienai.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

18

2017. gada 18. novembris

Vārda dienas

Doloresa, AleksandrsZanders, Zandars, Latvīte, Latvis, Laisve, Dollija, Dolita, Brīvīte, Brīve, Brīva, Alesandrs, Aleksandris

Horoskopi

Vairāk

Valūtu kursi

18.11.2017
Ienākt apollo.lv