Edijs Šnipke sveic sievietes ar singlu «Nāc ārā»

Apollo
0 komentāru

2010. gada 8.martā Edijs Šnipke sveic visas Latvijas sievietes izlaižot savu jauno singlu «Nāc ārā», kura mūzikas autos ir pats Edijs, bet tekstu rakstījis Ojārs Grinbergs.

Edijs Šnipke sveic sievietes ar singlu «Nāc ārā»

Publicitātes foto.

Pēc Edija Šnipkes 2008. gadā izlaistā singla «Neatļauts», kurš guva ievērojamus panākumus, Edijs ar savu pavadošo sastāvu piedalījies vairākos mūzikas festivālos, kā «Bildes», «Saldus saule», bijis kā viesmākslinieks LNT televīzijas šova «Zvaigžņu lietus 2» finālā, cīnijies ar Ellu, Igo un Andri Ērgli «Cīņas klubā», un izcīnījis otro vietu. «Baltic Beach Party» festivālā Edijs pieaicināts Eiropā populārās vācu gupas «Audiosmog» sastāvam, lai izpildītu divus pasaules megahitus no «Queen» – «We will rock You» un Kailijas Minogas – «Can’t get You out of my mind».

Edijs un grupa piedalījušies «Eirovīzijas» Latvijas nacionālajā atlasē 2009, kur ar dziesmu «Make My Day», iekluvuši pusfinālā un startējuši Nacionālās atlases tiešraidē. 2009. gadā Ediju piedalīties mūziklā «Kapteiņu stāsti» uzaicina pats autors Zigmars Liepiņš. Vēl 2009. gada nogalē Edijs duetā ar dziedātāju Gintu Ēķi iedzied singlu «Viegli klusi». 2010 gada sākumā Edijs Šnipke ar draugu izveido projektu «Konike» un startē «Eirovīzijā 2010» ar dziesmu «Digi Digi Dong», un finālā iegūst godpilno piekto vietu.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

22.11.2017
Ienākt apollo.lv