Eds Šīrans filmēsies «Game of Thrones» septītajā sezonā Video

Apollo
2 komentāri

Britu mūziķis Eds Šīrans tēlos seriāla «Game of Thrones» («Troņu spēles») septītajā sezonā, paziņojuši seriāla veidotāji. Šīrans piekritis piedalīties plašo popularitāti iemantojušā seriālā pēc tam, kad «Game of Thrones» veidotāji Deivids Beniofs un Dens Veiss palūguši viņam to kā pārsteigumu Ārijas Stārkas lomas atveidotājai Meizijai Viljamsai, kura ir liela Šīrana fane.

Eds Šīrans filmēsies «Game of Thrones» septītajā sezonā

Foto: AP/Scanpix

«Jau vairākus gadus mēs centāmies pierunāt Edu Šīranu piedalīties seriālā, lai pārsteigtu Meiziju, un šogad mums tas beidzot izdevās,» atklāja Beniofs. Kādu lomu Šīrans atveidos, netiek atklāts.

«Game of Thrones» septītās sezonas pirmā sērija televīzijas ekrānos nonāks šā gada 16.jūlijā. Beniofs un Veiss atklāja, ka astotajā «Game of Thrones» sezonā būs tikai sešas sērijas.

Tikmēr aktieris Kīts Heringtons, kurš seriālā atveido Džonu Snovu, nesen izteicās, ka jaunās sērijas būs daudz ambiciozākas par līdzšinējām. «Septītā sezona ir daudz ambiciozāka. Tā ir daudz grandiozāka. Šogad ir mazāk sēriju, tādēļ tajās ieguldīts vairāk naudas,» izteicās Heringtons.

Jaunajā sezonā ierasto desmit sēriju vietā būs tikai septiņas un seriāls noslēgsies astotajā sezonā.

Atādinām, ka Eds Šīrans jau ir darbojies ar skatītāju iemīļotiem kinodarbiem, radot dziesmu sāgai «Lord of The Rings»:

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

17.12.2017
Ienākt apollo.lv