Eibele: Skriet varēšu atsākt ne ātrāk kā februārī

Apollo
2 komentāri

Latvijas izlases un«TTT Rīga» komandas basketboliste Anda Eibele sarunā ar «Apollo» pastāstīja par atveseļošanos pēc septembrī gūtās traumas un sekojošās operācijas.

Eibele: Skriet varēšu atsākt ne ātrāk kā februārī

Foto: Evija Trifanova/LETA

Eibele septembra otrajā pusē pārbaudes spēlē pret RTU/«Merks» pārrāva kreisās kājas ceļgala krusteniskās saites un joprojām nevar atgriezties laukumā.

«1.oktobrī man veica operāciju un jau būs pagājuši divi mēneši kopš tā brīža, bet tikai nesen sāku noslogot kāju. Tagad minu trenažieri un varu veikt kaut kādas minimālas slodzes,» saka Anda. 

«Daudz palīdz fizioterapeite Līga Folkmane, ar viņas palīdzību sāku atgriezties treniņprocesā, bet skriet varēšu ne ātrāk kā nākamā gada februārī. Par spēlēšanu jāaizmirst vismaz līdz pavasarim jeb play-off izcīņai. Rehabilitācijas procesu nedrīkst sasteigt, viss jādara palēnām.»

«Līdz šim šāda trauma manā karjerā nav bijusi un tas sanāca diezgan muļķīgi. Pirmajā ceturtdaļā bija nospēlētas vien pāris minūtes, kad skrēju un apstājos, bet atspēriena kāja palika uz vietas, taču parasti šādās epizodēs tā paslīd uz priekšu. Lai arī ir dzirdēts, ka daudzi šādās reizēs izjūt sāpes, man tā nebija. Man drīzāk bija šoks, ka tas ir noticis ar mani,» notikumus atceras Eibele.

Spēlētāja teic, ka neskatoties uz traumu, viņa cenšas piedalīties komandas treniņos un apmeklēt kluba spēles.

«Esmu klāt nodarbībās un arī uz komandas spēlēm ierodos, cenšos saglabāt saikni ar spēlētājām. Ir grūti nosēdēt malā, gribas spēlēt,» norāda spēlētāja, piebilstot, ka ar nepacietību gaida iespēju uzspēlēt kopā ar vienu no valstsvienības līderēm Kristīni Kārkliņu, kuru «TTT Rīga» klubam pievienojās novembra vidū.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

11.12.2017
Ienākt apollo.lv