«Eirodziesmas» finālisti radīs mākslas darbus

Apollo
0 komentāru

Šajā nedēļas nogalē «Eirovīzijas» dziesmu konkursa nacionālās atlases finālisti sanāks kopā, lai veidotu mākslas darbus, kā arī filmētors fināla koncerta vizītkartēm, portālu «Apollo» informēja LTV sabiedrisku attiecību vadītājs Mārtiņš Langrāts.

«Eirodziesmas» finālisti radīs mākslas darbus

«Sestdien «Eirodziesmas 2007» finālistiem esam sagatavojuši interesantu un radošu uzdevumu. Katram no 10 finālistiem ir jāsagatavo mākslas darbs ar izpildītās dziesmas ideju,» stāsta «Eirovīzijas» dziesmu konkursa projekta vadītāja Iveta Lepeško. Vēlāk mūziķu radītie mākslas darbi būs aplūkojami arī plašākai sabiedrībai izstādē Ventspilī.

Jau šobrīd visiem interesentiem ir pieejamas biļetes uz «Eirodziesmas 2007» fināla koncertiem 24. februārī Ventspilī. Biļetes ir pārdošanā gan uz fināla koncerta ģenerālmēģinājumu, gan pašu fināla koncertu «Biļešu paradīzes» kasēs visā Latvijā vai arī internetā www.bilesuparadize.lv, kā arī Ventspils Olimpiskā Centra kasēs.
Biļešu cena uz koncertu ir no 3 līdz 10 latiem, savukārt ģenerālmēģinājumu varēs apskatīt, ja iegādāsies biļeti par 3 latiem.

Kā zināms, nu jau aiz muguras ir abi pusfināla koncerti un māksliniekiem šobrīd ir neliels atelpas brīdis, lai sagatavotos noteicošajam – fināla koncertam Ventspilī 24. februārī. Šī gada pusfināla koncerti, kas tika raidīti LTV1, sasniedza lielāku skatītāju auditoriju nekā pērn. Kopumā abus koncertus vidēji skatījušies vairāk nekā 200 tūkstoši Latvijas iedzīvotāju, liecina «TNS Latvija» TV metru pētījuma dati. Šogad skatītāji bija arī aktīvāki savas dziesmas izvēles paudēji, apliecinot to ar telefonbalsojumu.

«Eirodziesmas» finālistu uzstāšanās secība

  1. Intars Busulis ar dziesmu «Gonki»;
  2. Roberts Vells, Jonny Salamander un Meldra ar dziesmu «The Legends of Rock'n Roll»;
  3. «Red Bee» ar dziesmu «Can't Buy Good Lovin»;
  4. Lenii ar dziesmu «Take off Your Mask»;
  5. Gunārs Kalniņš & Jolanda Suvorova ar dziesmu «What a Love Can Do to Me»;
  6. «Re:public» ar dziesmu «Home»;
  7. Kesija ar dziesmu «You Are Losing Me»;
  8. «Bonaparti.LV» ar dziesmu «Questa Notte»;
  9. «Klaidonis» un Linita ar dziesmu «My Vow To You»;
  10. Igeta ar dziesmu «Dundari dandari».

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

22.10.2017
Ienākt apollo.lv