Ēķis LNT veidos raidījumu – tautas deklarācijas rakstīšanu

Apollo
0 komentāru

Tautas kustības «Par labu Latviju» padomes priekšsēdētājs un telekompānijas LNT vadītājs Andrejs Ēķis plāno TV veidot raidījumu, kura laikā tiktu rakstīta tautas deklarācija. Tā Ēķis atklājis intervijā «Latvijas Avīze».

Ēķis LNT veidos raidījumu – tautas deklarācijas rakstīšanu

Foto: Ieva Čīka/LETA

«No pirmdienas LNT pēc plkst. 21 vakarā gribu noorganizēt diskusiju raidījumu ciklu nedēļas garumā – tautas deklarācijas rakstīšanu. Cilvēkiem tiks dota plaša iespēja izteikt viedokli, kādu viņi grib redzēt Latviju. Tātad papriekš cilvēku redzējums, ko mēs gribam, un tad lai partijas pievienojas, nevis kā citām reizēm, kad partijas uz vēlēšanām sasolīja – mēs gribam to un to, mēs darīsim to un to, bet pēc vēlēšanām ar ieslēgtu kreiso pagriezienu stūri sasvēra pa labi. Šoreiz priekšplānā būs ekonomiskās diskusijas,» – tā Ēķis.

Ēķis norāda, ka patlaban dzīvojam III pasaules kara ērā, kas esot ekonomiskais karš. »..un šādā brīdī mēs pat neesam izdiskutējuši, kādas ir Latvijas stratēģiskās intereses vai mērķi,» «Latvijas Avīzei» saka Ēķis.

«Ja nespējam mobilizēties, tad ekonomiskā kara apstākļos cietīsim smagus, neatgriezeniskus zaudējumus. Te bija viena liela slavena avīze Sarmītes Ēlertes vadībā, kas visiem spēkiem centās nīdēt patriotismu. Kam tas ir svarīgi? Lielām korporācijām, kurām vieglāk ienākt uz tāda laukuma, kur vairs neaug patriotisma zaļā zālīte, jo – izdeldēta. Ja patriotisms vēl saglabājies, tad izskan korporācijām traucējoši saukļi: nē, es to neatdošu, jo tas vajadzīgs Latvijai!»

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

12.12.2017
Ienākt apollo.lv