Eksfabrikanti Kristy un Jeremy iekļuvuši jauno mūziķu konkursa finālā

Apollo
0 komentāru

Starp deviņiem jaunajiem mūziķiem, kas 12. martā piedalīsies Rīgas Bērnu un jauniešu teātra muzikālā projekta «Klase» atlases konkursa finālā, ir iekļuvuši arī bijušie «fabrikanti» Kristy un Jeremy jeb Kristīne Ozoliņa un Jānis Polis.

Eksfabrikanti Kristy un Jeremy iekļuvuši jauno mūziķu konkursa finālā

Foto: AFI/T.Kalniņš

Konkursā, kuru izsludināja Rīgas Bērnu un jauniešu teātris «RīBēJa MuTe» sadarbībā ar jauniešu portālu «rigarulle.lv», drīkstēja piedalīties ikviens jaunietis līdz 25 gadu vecumam, kas ir sarakstījis vienu vai vairākas dziesmas, izmantojot konkursa rīkotāju piedāvātos dziesmu tekstus.

Labāko konkursa darbu atlase notika 4. martā, kad jaunos mūziķus vērtēja teātra vadība un pieredzējušāki kolēģi no grupām «Iedomu Spārni» un «Gain Fast». Viņi arī palīdzēs īstenot muzikālos priekšnesumus fināla koncertā.

Finālā piedalīsies Kristīne Ozoliņa (25 gadi), Juris Vizbulis (24), Jānis Polis (22), Laura Rumbeniece (16), Elīna Rode (16), Gatis Bitainis (20), Zane Feldmane (13), Anete Šķēle (13) un Jānis Ķirsis (18). Labākajiem dziesmu autoriem būs iespēja piedalīties mūzikla «Klase» radīšanā.

«Prieks, ka dalībnieku spektrs bija visplašākais – no 13 līdz 25 gadiem, kā arī par to, ka bija pārstāvēta gandrīz vai visa Latvija,» atlases rezultātus vērtē teātra «RīBēJa MuTe» vadītāja Edīte Putniņa, aicinot visus jauniešus uz finālistu koncertu un pasākumu «Ceļā uz teātri», kas notiks 12. martā plkst. 14.00 VEF Kultūras pilī.

 

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

23.09.2017
Ienākt apollo.lv