Eksperts: Būvniecībā no bankrotiem neizbēgt

Apollo
0 komentāru

Būvniecībā no bankrotiem neizvairīties, intervijā biznesa portālam «Nozare.lv» sacīja būvmateriālu vairumtirdzniecības uzņēmuma «EBS» valdes priekšsēdētājs Dzintars Augustinovičs.

Somas

Foto: Lauris Nagliņš/LETA

«Bankroti nozarē ir nepieciešami, un tie pavisam noteikti būs,» apgalvo Augustinovičs.

Vērtējot būvniecības uzņēmumu izredzes noturēties uzņēmējdarbībā, Augustinovičs iesaka noteikumu vai likumu veidā pieņemt, ka iepirkumu konkursos svarīgs faktors ir samaksātie nodokļi.

«Tas ir ļoti svarīgs parametrs. Ja šāds parametrs būs, agrāk vai vēlāk bankrotēs tās firmas, kas nodokļus nemaksā,» uzskata Augustinovičs.

Būvniecības materiālu vairumtirgotājs «EBS» dibināts 2000.gada novembrī un ir viens no interjera elementu un būvniecības materiālu importētājiem vairumtirgotājiem Latvijā. SIA «EBS» ir nodibinājusi sadarbību ar preču ražotājiem no visas Eiropas, kā arī ASV. Lielākie uzņēmuma piegādātāji atrodas Itālijā, Vācijā, Igaunijā, Nīderlandē, Francijā, Beļģijā, Čehijā, Spānijā un Somijā.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
25

2017. gada 25. novembris

Vārda dienas

Trīne, Katrīne, Katrīna, Kate, KadrijaKetija, Kete, Keta, Keitija, Ketrija, Ketrina, Ketrīna, Kēta, Kēte, Trīna, Keita, Kecija, Katriona, Jekaterīna, Katalīna, Katarina, Katarīna, Katažina, Katerina, Katerīna, Katija, Katiņa, Katra, Katre, Katri, Katrina, Katrine, Jekaterina

Valūtu kursi

25.11.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv