Eksprezidents par bezdarbu, «Vienotību» un Neo

Apollo
0 komentāru

Atjaunotās Latvijas valsts pirmais prezidents Guntis Ulmanis uzskata, ka ir kāda «recepte», kā mazināt bezdarbu un tautiešu aizbraukšanu darbā uz ārzemēm. Tāpat viņš atklāj, ka ar optimismu raugās vēlēšanu virzienā, bet ļoti negatīvi vērtē tā dēvētās Ceturtās atmodas tautas armijas līdera Neo darbības.

Eksprezidents par bezdarbu, «Vienotību» un Neo

Foto: Evija Trifanova/LETA

Sarunā LTV raidījumā «100.pants» eksprezidents ceturtdienas vakarā stāstīja: nevajag lolot cerības, ka no starptautiskajiem aizdevējiem paņemto naudu nekad nebūs jāatdod. Viņš norāda, ka līdzekļi bija jāņem, bet nauda būs arī jāatdod un «atkāpšanās ceļa nav». «Ja es aizņemos naudu, tad noteikti aizņemos ar solījumu to atdot. Nevar būt cita nostāja, kā atmaksāt naudu.»

Runājot par bezdarbu, Ulmanis sacīja, ka «mēs 15 gadus stāvam uz vietas mazo un vidējo uzņēmumu radīšanā un to atbalstīšanā.» «Man šķiet, ka nupat šis ledus ir sakustējies. Šis ir veids, ar kuru var mazināt bezdarbu, cilvēku aizbraukšanu no valsts. Šis ir viens no būtiskākajiem jautājumiem, kas valdībai jārisina,» - tā Ulmanis.

Vēlēšanas eksprezidents sagaida ar nelielu optimismu. «Mums ir pussabrukušas partijas. Ja patiešām izdotos izveidot [partiju apvienību] «Vienotību», tad es sagaidu [vēlēšanas] optimistiski. Man šķiet, ka «Vienotība» vēlas pulcēt cilvēkus, kas grib darboties politikā, darboties valsts labā.»

Pavisam īsi Ulmanis komentēja pēdējā laika notikumus saistībā ar datu noplūdi no Valsts Ieņēmumu dienesta un Neo paveikto. «Tā ir joma, kas ir ļoti bīstama. Tas var radīt ļoti nopietnas sekas. [Pret Neo darbībām] attiecos negatīvi. Neatbalstu. Nekādā gadījumā,» - tā Ulmanis.Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

24.11.2017
Ienākt apollo.lv