Ekstravagantais «Renault Twizzy» iegūst prestižo «Red Dot» dizaina balvu Attēlu galerija

Apollo
2 komentāri

Cīņā par prestižāko dizaina balvu, «Renault Twizy» izcīnīja «Red Dot» godalgu: produkta dizains 2012», kas ir viena no prestižākajām starptautiskā dizaina godalgām. Žūrija, kuru veidoja 30 eksperti, izvēlējās «Renault Twizy» no vairāk kā 4515 pretendentiem šajā kategorijā kā «Labākais no labākā produkta dizaina 2012» balvas ieguvēju. «Twizy» ir otrs franču autoražotāja modelis, kas izcīnījis šo balvu pēc «Mégane II» 2003.gadā.

Žūrijas locekļi atzinīgi novērtēja «Twizy» revolucionāro dizainu, izveicību un oriģinālo ergonomikas un drošības sistēmu: «Twizy ir pārliecinošs un ekspresīvs transporta mobilitātes risinājums tuvākai nākotnei. Šis auto sasniedz mērķauditoriju gan caur tā vieglo vadāmību, gan sarežģīto ergonomikas un drošības konceptu.»

Ēriks Dimerts (Eric Diemert), «Renault Sport Technologies» dizaina nodaļas direktors, pauda savu apmierinātību: «Mēs esam pagodināti, ka «Twizy» koncepta dizaina līnijas un funkcijas atzinīgi novērtēja «Red Dot» balvas žūrija. Tā kā «Renault» ir uz cilvēku vērsts zīmols, mēs radījām «Twizy», lai izpaustu jaunu pilsētas mobilitātes formu, uzsvaru liekot uz vienkāršotu ikdienas lietojamību. Tas, kā objekts tiek izpausts, ir ļoti svarīgi, tāpēc mēs jau no paša sākuma strādājām pie kopējās attieksmes, kā arī modeļa priekšpuses dizaina. Mērķis bija piešķirt izskatu, kas atspoguļo tā vieglo raksturu. Šī balva mūs iedrošinās vēl vairāk izmantot inovācijas, kas ir ļoti nozīmīgas «Renault» modeļos, padarot tās vēl inovatīvākas un pievilcīgākas.»

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Komentētākie raksti

Satiksmes ierobežojumi

Vairāk

Valūtu kursi

29.03.2017
Ienākt apollo.lv