Elisons pagarinājumā atnes uzvaru Rīgas «Dinamo»

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) turnīra spēlē Rīgas «Dinamo», aizvadot pēdējo regulārās sezonas izbraukuma spēli, viesos ar rezultātu 5:4 papildlaikā uzvarēja Ņižņijnovgorodas «Torpedo».

Mets Elisons aizvadītajā mačā guva divus vārtus, no kuriem vieni bija uzvaras nesošie spēles pagarinājumā.

Abas komandas jau reizi tikās šosezon, kad 15.septembrī Rīgā uzvarēja «Dinamo» ar 4:1.

Šodien rezultātu jau pēc nospēlētām 47 sekundēm atklāja «Dinamo» uzbrucējs Aleksandrs Ņiživijs, bet mača 12.minūtē Iļja Krikunovs pretuzbrukumā rezultātu izlīdzināja.

Otrajā periodā jau pašā sākumā Mārtiņš Cipulis vadībā atkal izvirzīja rīdziniekus, kad pēc Aleksandra Ņiživija piespēles viņš pārspēja «Torpedo» vārtsargu Jevgēņiju Lobanovu. Mirkli vēlak jau minētais Krikunovs jau panāca 2:2. Perioda vidū Artjoms Čubarovs vadībā pirmo reizi spēlē izvirzīja mājiniekus un trešdaļa noslēdzās ar rezultātu 3:2 par labu laukuma saimniekiem.

Trešā perioda 14.sekundē Mihails Barnakovs panāca 4:2, taču viesi spēja atspēlēt divu vārtu pārsvaru. Ar vārtu guvumiem atzīmējās Lauris Dārziņš un Mets Elisons.

Kad līdz pagarinājuma beigām bija atlikušas četras sekundes, Elisons ar spēcīgu metienu pārspēja Lobanovu otro reizi un nodrošināja Rīgas klubam ļoti svarīgu uzvaru.

Čempionāta kopvērtējumā «Dinamo» ar 76 punktiem 51 spēlē pakāpās uz 12.vietu, bet «Torpedo» ar 81 punktu 52 spēlēs atrodas 11.pozīcijā.

Pēc šī mača «Dinamo», sākot no 20.februāra, septiņu dienu laikā aizvadīs piecas spēles savā laukumā, noslēdzot regulāro čempionātu.