Elita Veidemane mācās dzīvot bez Aivara Brīzes

Apollo
11 komentāri

Pazīstamā žurnāliste Elita Veidemane un rokmūziķis Aivars Brīze kopā pavadīja 15 gadus. Aivars Brīze 51 gada vecumā mira no gripas, kas pārauga plaušu karsonī. Abu kopējā mājā viņi nodzīvoja tikai vienu gadu, šī māja esot bijusi kopējais sapnis.

Elita Veidemane mācās dzīvot bez Aivara Brīzes

Foto: Ekrānuzņēmums

Veidemane saka paldies draugiem, kuri viņai ir palīdzējuši un palīdz. Tagad Veidemane dzīvo ar sešiem kaķiem un suni Bruno. TV3 raidījumam «Tikai ar ielūgumiem» Veidemane atzīst, ka kopdzīves laikā ar Brīzi ir bijuši arī smagi brīži, arī tāpēc, ka Brīze aizrāvās ar alkoholu, taču abi vienmēr tikuši tam pāri.

Kā redzams ierakstā, Veidemane vēljoprojām ar grūtībām var pateikt par Brīzi «viņš bija», tas bieži jaucas ar «viņš ir». Viesistabā, kur Brīze visvairāk mīlēja uzturēties, Veidemane ierīkojusi Brīzes piemiņas stūrīti. Mājās Brīze esot bijis mākslinieks  un radošais gars, savukārt Veidemane bijusi kā ekonomikas ministre. Runājot par braucienu uz Austriju, Veidemane atklāj, ka visi Brīzi ir centušies no brauciena atrunāt, tomēr viņā ir bijusi degsme un viņš izvēlējies aizbraukt. 

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

13.12.2017
Ienākt apollo.lv