Elizabete II izīrējusi princeses Diānas apartamentus

Apollo
0 komentāru

Lielbritānijas karaliene Elizabete II īrei nodevusi apartamentus, kur kādreiz dzīvoja princese Diāna, raksta «The Sunday Times». Karaliene esot parakstījusi līgumu, saskaņā ar kuru ceturtā daļa Kensingtonas pils uz laiku tiek nodota britu aizsardzības ministra sera Ričarda Denata un viņa ģimenes rīcībā.

Elizabete II izīrējusi princeses Diānas apartamentus

Foto: scripsi scriptum, licence

Dzīvošana apartamentos ģenerālim Denatam izmaksās 108 tūkstošus un 408 sterliņu mārciņas gadā (aptuveni 120 tūkstoši eiro). Jāpiebilst, ka lielu daļu šīs summas apmaksās Aizsardzības ministrija, bet pats aizsardzības ministrs, kas pilī dzīvo kopā ar sievu, maksā tikai aptuveni 8,5 tūkstošus sterliņu mārciņu gadā (aptuveni 9,5 tūkstoši eiro). Aizsardzības ministrs ir viens no 14 augsti stāvošajiem britu ierēdņiem, kuru īri apmaksā Nacionālā aizsardzības ministrija.

Pārējo pilī dzīvojošo ierēdņu vārdi nav zināmi, taču aizsardzības ministrijas pārstāvji uzskata, ka karalisko apartamentu īre attaisnojas, jo pilī dzīvojošie ierēdņi bieži pie sevis pieņem augstus viesus.

Laikraksts norāda, ka, pēc 2007. gada datiem, ko publicējis Nacionālais audits, 19 tūkstoši britu armijas darbinieku apgalvo, ka dzīvo saspiestībā. Turklāt laikrakstam kļuvis zināms, ka daudzi britu karavīri, kas pilda dienesta pienākumus Afganistānā, dzīvo mājās, kurās nav apkures un karstā ūdens.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
23

2017. gada 23. oktobris

Vārda dienas

Dainis, Dainida, DainaJevlampija, Deimons, Deimonds, Dainors, Dainīte, Dainita, Dainārs, Dainarts, Dainars, Daimons, Daimonds, Daimona

Valūtu kursi

23.10.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv