Elizabete Zagorska 1.septembrī dāvina jaunu singlu «Tava zvaigzne»

Apollo
0 komentāru

1.septembrī - dienā, kas nozīmīga ne tikai pirmklasniekiem, bet itin visiem skolniekiem, studentiem, viņu vecākiem un skolotājiem, kā arī tiem, kuriem diplomi jau kabatā, bet tieskme pēc zināšanām un sapņu piepildījumiem izturējusi laika pārbaudi - dziedātāja Elizabete Zagorska dāvinājusi savu jauno singlu «Tava zvaigzne».

Elizabete Zagorska 1.septembrī dāvina jaunu singlu «Tava zvaigzne».

Elizabete Zagorska 1.septembrī dāvina jaunu singlu «Tava zvaigzne».

Publicitātes foto.

1979.gadā sacerētā un komponētā Zigmāra Liepiņa dziesma Aigara Grāvera aranžējumā ieguvusi mūsdienīgāku, jautrāku skanējumu. «Tava zvaigzne» savulaik izpildīja komponista dzīvesbiedre Mirdza Zīvere, tās oriģinālversiju var noklausīties ŠEIT.

«Vidējai paaudzei «Tava zvaigzne» ir mīļa un labi zināma kompozīcija,» atzīst Elizabete. «Cerams, ka tagad to pašu varēsim teikt arī par gados jaunākiem klausītājiem. Mēs nevēlējāmies, lai dziesma jaunā versijā kardināli atšķirtos no tās autora iecerēm un pazaudētu saikni ar laiku, kad tā skanēja un bija mīlēta - tāpēc tajā saklausīsiet gan astoņdesmito gadu noskaņas, gan 21.gadsmita tendences. Lai šī dziesma skan kā mans novēlējums tiem, kas ir jaunas izvēles un vēl nesasniegtu mērķu priekšā - lai mēs mācētu ne tikai uzmeklēt katrs savu zvaigzni, bet arī paturēt to sirdī un priecāties gan par savu, gan līdzcilvēku laimi, veiksmi un panākumiem.»

«Tava zvaigzne» iespējams lejuplādēt portālos «platforma.lv» un «doremi.lv».

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

23.10.2017
Ienākt apollo.lv