Ellas draugs pārdod visu iedzīvi un dodas pie mīļotās pāri okeānam Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Jau labu laiku Dj Ella jeb Elīna Fūrmane veiksmīgi darbojas Amerikas mūzikas un klubu dzīvē. Kā vēsta žurnāls «Kas Jauns», Ellas draugs - maksātnespējas administrators un uzņēmējs Māris Čerpinskis - mīlas dēļ pametis labi apmaksāto darbu, izpārdevis iedzīvi un pārcēlies pie sirdsdraudzenes uz saulaino Kaliforniju.

Ella uz ASV devās pagājušā gada rudenī un nu jau būs pagājis pusgads kopš izskatīgā latviešu dīdžejmeitene veiksmīgi darbojas Losandželosā. «Kas Jauns» vēsta, ka Ella klubos darbojas kā brīvprātīgā, jo tūristi (kāds ir Ellas statuss) bez speciālas atļaujas apmaksātu darbu veikt nedrīkst.

Nu Ellai par iztikšanu galva būšot jālauza vēl mazāk, jo viņu atbalstīt uz ASV devies Māris. Atstatums pārim esot liels pārbaudījums un, saprotot, ka draudzene tik drīz dzimtenē atgriezties neplāno, Māris devies pie viņas. Elīna un Māris kopā esot kopš 2009. gada pavasara.

Čerpinskis esot ļoti mērķtiecīgs vīrietis. Viņš strādājis par maksātnespējas administratoru, tad kļuvis par viesnīcas «Karavella Hotel» direktoru. Turklāt amatu veiksmīgi esot apvienojis ar izpalīdzēšanu Ellas klubā «Dstyle» - kā operators un fotogrāfs. 

Nu darbs viesnīcā pamests un arī pārdots dzīvoklis un divas automašīnas, vēsta «Kas Jauns». Tagad Māris dzīvojot Losandželosā un nesavtīgi palīdzot draudzenei. Pārdodot iedzīvi iegūtie līdzekļi pagaidām esot pietiekami, lai Mārim par darba meklējumiem nebūtu jāsatraucas.

 


 

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

24.10.2017
Ienākt apollo.lv