Eminems ir pateicīgs, ka izdzīvojis cīņā ar atkarību

Apollo
10 komentāri

Amerikāņu reperis Eminems ir pateicīgs, ka cīņa ar atkarību neprasīja viņa dzīvību. «Tas noteikti varēja beigties arī citādi,» viņš teica pirmdien atskaņotā intervijā ar BBC radio 1.programmas dīdžeju Zeinu Lovu.

Eminems stāsta par cīņu ar atkarību un atklāj nākotnes plānus

Foto: AFP/Scanpix

41 gadu vecais Eminems 2005.gadā slimnīcā ārstēja atkarību no miegazālēm. Tagad viņam esot labāk un atkal kļuvis vieglāk atrast kopīgu valodu ar klausītājiem. «Es zinu, ka šajā pasaulē ir daudz atkarīgo. Daudzi cilvēki ar tādām problēmām neizdzīvo,» viņš teica. «Viena no lietām, kas dzen mani uz priekšu, ir mūzika un kaislība pret to, un par to es esmu pateicīgs.»

Repera jaunākais albums «The Marshall Mathers LP 2» tika izlaists 5.novembrī. Jautāts, kā tiek galā ar slavu, Eminems atbildēja: «Es nekad neesmu dzinies pēc uzmanības. Es nemēdzu iziet cilvēkos un likt visiem par sevi manīt.» Intervijā Lovs vaicāja, kā reperim izdevies atsākt koncertēt pēc slimnīcā pavadītā laika. «Pirms tam manā prātā tas viss bija tik liels. Jāiedzer šis un tas, un tad jātiek tam cauri - tā vietā, lai redzētu cilvēkus, runātu ar pūli un gūtu prieku,» viņš atzina. 

Eminems runāja arī par saviem nākotnes plāniem. «Es vienmēr rakstu un droši vien nekad nebeigšu to darīt,» viņš sacīja. «Pat tad, kad būšu nolicis malā mikrofonu, visticamāk, tik un tā vēlēšos darīt kaut ko saistībā ar mūziku.»

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

18.10.2017
Ienākt apollo.lv