Emma Vatsone: Harija Potera franšīzes beigas ir kā drauga nāve

Apollo
0 komentāru

Britu aktrise Emma Vatsone atzinusi, ka Harija Potera franšīzes beigas viņai liek justies tā, it kā mirtu kāds viņai tuvs cilvēks, vēsta izklaides ziņu un dzīves stila vietne «Femalefirst.co.uk».

Emma Vatsone: Harija Potera franšīzes beigas ir kā drauga nāve.

Emma Vatsone: Harija Potera franšīzes beigas ir kā drauga nāve.

Foto: Scanpix/AP

Aktrise, kas poteriādē gandrīz desmit gadus spēlējusi Hermiones lomu, šobrīd filmējas franšīzes beigu filmā, kas uz ekrāniem nonāks nākamā gada vasarā. «Es jūtos tā, it kā kāds mirtu, es zinu, ka tas izklausās pārspīlēti, taču es patiešām tā jūtos,» atzina aktrise, piebilstot, ka pēc filmēšanās beigām viņai būs nepieciešams laiks, lai atgūtos pēc zaudējuma. «Es neko neplānoju vasarā, man būs vajadzīgs laiks, lai mazliet savāktos. Tāpēc es mazliet atpūtīšos.«

Arī viņas ekrāna partnerim Danielam Redklifam, kas atveido Hariju Poteru, nav viegli šķirties no sava varoņa. «Es būšu satriekts. Tas būs ļoti, ļoti skumji, jo tā [filma] bija tik nozīmīga manas dzīves daļa,» savas raizes neslēpa aktieris. «Taču tajā pašā laikā tas būs arī aizraujoši. Tas pieliks skaistu pieturzīmi maniem tīņu gadiem. Tagad es jūtos pieaudzis,» piebilda Redklifs.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

20.10.2017
Ienākt apollo.lv