Emocionāls kāzu foto, kas saraudināja pat fotogrāfu

Apollo
16 komentāri

Kāzu fotogrāfu galvenais mērķis no īpašās dienas ir uzņemt skaistas fotogrāfijas, kurās redzamas emocijas, prieks un laime. Tas nudien izdevies fotogrāfam Džeimsam Dejam (James Day) no Austrālijas, jo viņa uzņemtais attēls saraudināja pat viņu pašu.

Emocionāls kāzu foto, kas saraudināja pat fotogrāfu

Foto: Panthermedia/Scanpix

30. aprīlī fotogrāfs Džeims Dejs piedalījās Adriana un Rosilinas kāzās, kuras notika Austrālijas pilsētā Bauralā. Kā jau ierasts, pēc svinīgās kāzu ceremonijas jaunais pāris kopā ar fotogrāfu devās uzņemt skaistas fotogrāfijas.

Brīdī, kad vakars kļuva pavisam burvīgs, jo sākās saulriets, Dejs aicināja jauno pāri pārstāt pozēt un vienkārši baudīt pirmo vakaru kā vīram un sievai.

Tālāk viņš piegāja pie Adriana un sacīja: «Man tev ir jautājums, bet es vēlos, lai tu uz to atbildi Rosilinai, nevis man. No miljardiem cilvēku uz šīs planētas tu esi izvēlējies pavadīt dzīvi kopā ar Rosilinu, vai vari viņai pateikt, kāpēc?»

Tobrīd Adrians pieliecās pie savas jaunās sievas un atbildi iečukstēja viņai ausī. Savukārt Rosilina bija tik aizkustināta, ka sāka raudāt.

Fotogrāfs, publicējot attēlu no emocionālā brīža sociālajā vietnē «Facebook», raksta, ka nedzirdēja, ko vīrietis iečukstēja savai sievai, taču atklāj, ka šis brīdis lika raudāt arī viņam pašam.

Lūk, foto!

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Jaunākais no izklaides

Vairāk

Valūtu kursi

24.11.2017
Ienākt apollo.lv