Energoefektīvi bērnudārzi pilsētā darbosies jau jūlija sākumā

Apollo
0 komentāru

Jau jūlija sākumā bērnudārzus varēs dēvēt par energoefektīvām izglītības iestāžu ēkām, portālu «Apollo» informēja Kristīne Pole.

Energoefektīvi bērnudārzi pilsētā darbosies jau jūlija sākumā

Foto: Publicitātes foto

Šobrīd izglītības iestādēs noris intensīvs darbs ēku energoefektivitātes darbu pabeigšanai, nosiltinot cokolus, fasādes un jumtus, nomainot logus, ārdurvis un veicot siltummezgla rekonstrukcijas darbus. Darbi norit ne tikai pie energoefektivitātes rādītāju uzlabošanas ēkās, bet arī vizuāli bērnudārzu ēku izskats jau ir mainījies. Siltināšana tiek veikta projekta «Kompleksi risinājumi siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšanai Jūrmalas pašvaldības izglītības iestāžu ēkās».

Visas projekta aktivitātes plānots pabeigt laikā – līdz šā gada jūlijam.

Jau informējām, ka decembrī pašvaldība sāka bērnudārzu un sākumskolu ēku siltināšanas projektu, kurā tika paredzēta ēku fasāžu un jumtu siltināšana, logu un ārdurvju nomaiņa un siltummezgla rekonstrukcija Kauguru vidusskolas sākumskolā, sākumskolā «Zvaniņš» un «Taurenītis», pirmsskolas izglītības iestādēs «Bitīte», «Mārīte», «Ābelīte» un «Saulīte». Siltināšanas darbus veic SIA «Velve».

Plānots, ka, paveicot šos darbus, siltumenerģijas patēriņu izdosies samazināt kopumā vidēji no 259,73 kWh uz kvadrātmetru uz 96,31 kWh, tādējādi tiks panākta oglekļa dioksīda izmešu samazināšana un līdz ar to arī būtisks ieguldījums vides aizsardzības uzlabošanā. Veicot visus plānotos darbus, tiks uzlabots arī ēku ārējais izskats.

Projekts «Kompleksi risinājumi siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšanai Jūrmalas pašvaldības izglītības iestāžu ēkās» tiek īstenots valsts budžeta programmā «Klimata pārmaiņu finanšu instruments», kas finansē 749 854,70 latus no projekta kopējām attiecināmajām izmaksām, tādējādi ietaupot pašvaldības līdzekļus. Pašvaldības ieguldījums šajā projektā ir 673 tūkstoši latu. 

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

Interesanti

Apollo E-veikali

22

2014. gada 22. decembris

Vārda dienas

SaulvedisSaule, Saulīte, Saulstarīte, Saulstars, Saulvija, Donis

Apollo Izglītība

Laika ziņas

Vairāk
Apmācies, neliels lietus
Rīga pašreiz +3 ℃
Apmācies, neliels lietus

Vējš: 3 m/s

Saule lec: 09:00
Saule riet: 15:44
Dienas ilgums: 6:44

Apollo Tūrisms

Valūtu kursi

22.12.2014
Ienākt apollo.lv