Ērika Ķiģeļa jubilejai par godu iznāk «Rudens vēju muzikants 2»

Apollo
0 komentāru

Ja vien pirms 20 gadiem talantīgā komponista un ģitārista Ērika Ķiģeļa dzīve tik pēkšņi neaprautos uz Rīgas–Liepājas šosejas, šodien, 11. maijā, mūziķim apritētu 50 gadu.

Ērika Ķiģeļa jubilejai par godu iznāk «Rudens vēju muzikants 2»

Foto:

Par godu tēva jubilejai un piemiņai, Ērika dēls Fēlikss Ķiģelis sadarbībā ar saviem draugiem mūziķiem, sagatavojis izlasi «Rudens vēju muzikants 2», ko tieši šodien laiž klajā ierakstu kompānija «Platforma Records».

Albumā ir apkopotas gan labi zināmas dziesmas («Saulgriežu rīts», «Laika dziesmiņa», «Kurzeme»), gan arī tādas dziesmas kā «Atbilde» un «Vēlējums», kuras līdz šim nav tikušas izdotas ierakstu albumos. Dziesmām jaunu skanējumu piešķīris gan ilggadējais «līvs» Aivars Brīze, gan «dzelzs vilks» Juris Kaukulis un čellu rokgrupa «MELO M», Fēlikss Ķiģelis, «R.A.P.» līderis Artis Dvarionas, Ivo Fomins un liepājnieki «The Briefings». Katrs no šiem izpildītājiem devis savu artavu, lai Ērika dziesmas atgrieztos pie klausītājiem.

Kā īpaša dāvana visiem agrīno «Līvu» faniem būs albumā iekļautais dziesmu cikls no 1984. gadā izdotās plates «Aprīļa pilieni» oriģinālajā skanējumā.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

17.10.2017
Ienākt apollo.lv