«Ērmiņu ceļojums» - jauna grāmata bērniem

Apollo
0 komentāru

Apgāds «Lietusdārzs» izdevis  jaunu Māras Cielēnas pasaku grāmatu «Ērmiņu ceļojums»

«Ērmiņu ceļojums» - jauna grāmata bērniem

Foto: Publicitātes foto

Grāmatu veido 13  pasakas par Jabūtu un Janebūtu − diviem ērmiņiem, kuri apveltīti ar brīnišķīgu spēju: visdīvainākās viņu vēlēšanās piepildās!

Kad abi atklāj šo īpašību, viņi nolemj doties ceļojumā. Taču drīz vien draugi sastrīdas un izšķiras. Janebūts nejauši iekrīt Pazemzemē, kur mīt dabūteņi − radījumi, kuri vēlas sagrābt  VISU, VISU, VISU. Viņi paši  netiek Virszemē un ir priecīgi, ka nu vergs Janebūts ievilks Pazemzemē visu pasauli.

Spraigais sižets samezglojas ar katru lappusi vairāk, sagādājot lasītājam satraukuma pilnus brīžus. Vai Janebūtam izdosies izglābties no dabūteņu ķetnām, tverekļiem, kampekļiem? Vai, savu ādu glābjot, viņam tomēr nāksies ievilkt Pazemzemē visu skaisto, mīļo Virszemi?
Grāmata, kurā savdabīgi risināta labā un ļaunā cīņas mūžīgā tēma, ir neparastu tēlu un notikumu pilna.

Māksliniece Irēna Lūse veidojusi oriģinālu pasakas vizuālo risinājumu. Ilustrācijas ir ļoti dinamiskas, darbība turpinās no lappuses lappusē.
Valdzinošas krāsas, rūpīgi izstrādātas faktūras.
Grāmata ir interesanta dažāda vecuma lasītājiem. Jocīgie tēli un to asprātīgie dialogi šo darbu padara piemērotu gan priekšā lasīšanai pavisam mazajiem, gan iestudēšanai skolasbērniem.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Jaunākais no izklaides

Vairāk

Valūtu kursi

24.11.2017
Ienākt apollo.lv