«Erota» zvaigzne — erotikas «Oskaru» laureāts!

Apollo
0 komentāru

Festivāla «Erots 2009» zvaigzne Lauro Džoto divās nominācijās ir izvirzīts pasaules vadošajai erotikas industrijas balvai «Oscars of Adult Entertainment».

Lauro Džoto

Lauro Džoto

Foto: «Erots»

Balvu pasniegšanas ceremonija notika janvārī Lasvegasā ASV.

Lauro Džoto (Lauro Giotto) ir erotisko filmu zvaigzne un bijušais čipendeils, kā arī viens no Ungārijas Erotikas festivāla organizatoriem un «Lauro Giotto Media» (LGM) modeļu aģentūras dibinātājs.

Viņš ir astoņkārtējs erotikas «Oskara» balvu ieguvējs, kā arī saņēmis tādas nominācijas kā «Best European Actor 2007», «Best East-European Actor 2007» un «For Time Best Hungarian Males Actor» erotikas izstādē Briselē. (Papildu informācija atrodama mājaslapā: www.laurogiotto.com.)    

Par prieku sava talanta piekritējām, Lauro Džoto «Erotā» piedalīsies jau trešo gadu, šogad iepazīstinot arī ar savu modeļu aģentūru «Lauro Giotto Media».

Baltijā vienīgā erotikas izstāde festivāls «Erots 2009» notiks 13. un 14. februārī abās Ķīpsalas hallēs. Par labu tradīciju kļuvušais pasākums apmeklētājiem sola piedāvāt krāšņu erotikas un seksualitātes piesātinātu programmu, kas pat ziemas aukstumā iekarsēs ikvienu klātesošo. Papildu informācija atrodama mājaslapā: www.erots.lv.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Jaunākais no izklaides

Vairāk

Valūtu kursi

22.10.2017
Ienākt apollo.lv