Ērvins D. Jaloms «Kāpēc Nīče raudāja?»

Apollo
0 komentāru

«Jāņa Rozes apgāda» jaunums – rakstnieka un psihoterapeita Ērvina D. Jaloma romāns «Kāpēc Nīče raudāja?»

Ērvins D. Jaloms «Kāpēc Nīče raudāja?»

Foto: Publicitātes foto

Deviņpadsmitā gadsimta Vīnes intelektuālajā gaisotnē risinās neparasta mīlestības, likteņu un cilvēka gribas drāma. Viens no psihoterapijas tēviem - dakteris Jozefs Breiers – karjeras virsotnē un cīņā ar paša pusmūža krīzi kādu dienu savā kabinetā sastop depresijas nomākto un pašnāvības domu pārņemto filosofu Frīdrihu Nīči.

Dakteris Breiers piekrīt ārstēt tolaik vēl mazpazīstamo un nabadzībā slīgstošo pacientu ar savu jaunizgudroto «sarunu terapijas» metodi. Bet tikai pēc tam, kad uzvarēti paša iekšējie dēmoni, talantīgajam ārstam izdodas palīdzēt pacientam. Daktera Breiera un Frīdriha Nīčes sarunās piedalās arī daktera jaunais praktikants, kuru sauc Zigismunds Freids.

«Kāpēc Nīče raudāja?» ir intriģējošs romāns patiesam intelekuālam baudījumam, kurā organiski saplūst  rakstnieka Ērvina D. Jaloma neierobežotais fantāzijas lidojums, rakstnieka talants, kā arī profesionāla psihoterapeita zināšanas un ilggadīga darba pieredze.

«Izklaidējošs, oriģināls stāsts par bezkompromisu draudzību starp diviem dižiem vīriem. Brīnišķīga fantāzija, kurā vienīgā vilšanās ir par to, ka tā nav notikusi.»
Kirkus Reviews

Par autoru:

Ērvins D. Jaloms (1931)  ir rakstnieks, psihoterapeits un Stenfordas universitātes goda profesors psihiatrijā. Viņš sarakstījis bestsellerus «Šopenhauera metode» ( The Schopenhauer Cure), «Guļot uz kušetes» (Lying on the Couch) un «Mīlas bende» (Love’s Executioner), kā arī vairākas akadēmiskas grāmatas par psihoterapiju. Rakstnieks dzīvo un strādā Kalifornijā, Palo Alto.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Zvaigznes sola

Vairāk

KAS GAIDĀMS ŠOMĒNES?

Horoskopi

Vairāk

Valūtu kursi

18.11.2017
Ienākt apollo.lv