ES pirmsreferenduma informēšanas kampaņā izlietoti 96% finansējuma

Apollo
0 komentāru

Pirmsreferenduma kampaņas materiālsVadības grupa «Latvija Eiropā\" referenduma par pievienošanos Eiropas Savienībai (ES) tautas kampaņā iztērējusi ap 951 000 latu jeb 96% no piešķirtā finansējuma — 990 000 latiem.

Vadības grupas preses sekretāre Vija Kasakovska otrdien norādīja, ka šāda summa aprēķināta uz 17. oktobri. Viņa uzsvēra, ka vadības grupa vēl turpina saņemt rēķinus par telpu īri, algām, tālruni, kā arī citus rēķinus, tādēļ galīgais finansējuma izlietojums vēl nav aprēķināts.

Pagaidu aprēķini rāda, ka sabiedrisko attiecību kampaņai no paredzētajiem 108 000 latu iztērēts 91%, reklāmas kampaņai no paredzētajiem 230 000 latu iztērēti 95%, bet mediju programmai no plānotajiem 156 000 latu iztērēti 97% finansējuma.

Līdz 17. oktobrim aprēķinātie izdevumi liecina, ka no tautas kampaņai piešķirtās naudas atlikums ir 38 997 lati, taču rēķini vēl turpina pienākt, sacīja Kasakovska.

«Latvija Eiropā\" plānojusi Valsts kancelejai trešdien vai ceturtdien iesniegt pārskatu par tautas kampaņai piešķirtā gandrīz viena miljona latu izlietojumu un kampaņā notikušajiem pasākumiem.

Valdība ES pirmsreferenduma informēšanas pasākumu vadības grupu izveidoja 16. janvārī, lai izstrādātu pirmsreferenduma informēšanas pasākumu stratēģiju un plānu, konkursa nolikumu sabiedrības informēšanas projektu pieteikumiem, organizētu sabiedrības viedokļa pētījumus un veiktu citus sagatavošanās pasākumus.

«Latvija Eiropā\" vada Latvijas Mūzikas akadēmijas pasniedzēja bijusī kultūras ministre Ramona Umblija. Vadības grupas locekļi ir Ārlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks Armands Gūtmanis, «Biroja 2000» valdes priekšsēdētāja Selga Laizāne, Saeimas deputāts Aldis Kušķis, Saeimas Kancelejas direktors Māris Steins un Latvijas Universitātes profesors Ivars Austers.

Līdz ar tautas kampaņas mērķa sasniegšanu un referenduma par dalību ES pozitīvajiem rezultātiem vadības grupa novembrī beigs pastāvēt.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

23.09.2017
Ienākt apollo.lv