Esplanādē atzīmē Rīga 2014 radoši informatīvās telpas «spāru svētkus» Attēlu galerija

Apollo
2 komentāri

Šodien tiek atzīmēti radoši informatīvās telpas Esplanāde 2014 spāru svētki.

Vasaras garumā radoši informatīvā telpa rīdziniekiem un pilsētas viesiem piedāvās plašu kultūras norišu programmu, kas jau šogad ļaus sajust Eiropas kultūras galvaspilsētas elpu. Esplanāde 2014 atvērsies jūnija beigās. Dziesmu un deju svētku laikā šeit darbosies svētku informācijas centrs un ikvienam būs iespēja skatīties koncertu tiešraides uz lielajiem ekrāniem, portālu «Apollo» informēja Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa.

Esplanādē varēs iepazīt Rīga 2014 notikumus un to veidotājus, apmeklētājus priecēs radošās darbnīcas, teātra, kino, dejas un citu žanru norises. Vairāki kultūras programmas akcenti veidoti sadarbībā ar Rīga 2014 partneri Lattelecom, kas Esplanādē nodrošinās arī bezmaksas wi-fi un brīvpieejas datorus.

Vienlaikus radoši informatīvā telpa Esplanādes parkā būs nodibinājuma Rīga 2014 atvērtais birojs, kurā varēs uzzināt par plānotajām Eiropas kultūras galvaspilsētas gada norisēm.

Šogad radoši informatīvo telpu ieraudzīsim kā unikālā atvērtā tipa konstrukciju. Arhitektoniskā veidola autors ir arhitekts Austris Mailītis, kurš telpu veidojis, lai tā būtu iespējami caurspīdīga un mainīga. Kā fons kultūras pasākumiem Esplanāde 2014 būs maksimāli atvērta, saplūstot ar parku, ar koku lapotnēm un apkārt valdošo atmosfēru.

Radoši informatīvo telpu Esplanāde 2014 rīdzinieki un pilsētas viesi iepazina jau pagājušajā gadā, kad mēneša laikā to kopumā apmeklēja un pasākumos piedalījās vairāk nekā 40 tūkstoši viesu.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
25

2017. gada 25. novembris

Vārda dienas

Trīne, Katrīne, Katrīna, Kate, KadrijaKetija, Kete, Keta, Keitija, Ketrija, Ketrina, Ketrīna, Kēta, Kēte, Trīna, Keita, Kecija, Katriona, Jekaterīna, Katalīna, Katarina, Katarīna, Katažina, Katerina, Katerīna, Katija, Katiņa, Katra, Katre, Katri, Katrina, Katrine, Jekaterina

Valūtu kursi

25.11.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv