Etiķetes speciāliste asi kritizē Tumševicas ideju kāzas apvienot ar «Rīgas balli» Attēlu galerija

Apollo
51 komentārs

Sestdien, 9. septembrī, gredzenus mija dziedātāja Natālija Tumševica ar mīļoto vīrieti Kristapu Ērgli. Pēc kāzu ceremonijas, kas risinājās Rīgas restorānā «Aqua Luna», pāris devās uz Tumševicas organizēto «Rīgas balli» Melngalvju namā. Etiķetes speciāliste Aija Strautmane uzskata, ka šādi pasākumi nav savienojami.

Izdevumam «Privātā Dzīve» Strautmane atklāj, ka kāzas ir intīms pasākums, savukārt balle - saviesīgs, tāpēc viņai nav saprotams, kāpēc jaunā sieva izvēlējusies tos apvienot.

«Tas smaržo pēc padomju laikiem, kad tika rīkotas komjauniešu kāzas, uz kurām sanāca visi, kam nebija slinkums. (..) Ja tā ir viņu diena, tas nevar būt pie reizes arī sabiedrisks pasākums. Līdz šim nekad nebiju dzirdējusi, ka cilvēki par ienākšanu kāzu svinībās maksātu naudu,» atzīmē etiķetes un protokola speciāliste Aija Strautmane.

Vaicājot, vai balles viesiem vajadzētu justies neveikli, nezinot faktu par Natālijas kāzām, Strautmane atbild noraidoši. «Balles apmeklētājiem ir visas tiesības ignorēt kāzu faktu. (..) Pieļauju, ka daudzi tomēr sakautrējās un iedomājās, ka viņiem jānes ziedi vai jāgatavo kāds īpašs apsveikums.» 

Jau vēstīts, ka Tumševicas un Ērgļa kāzu oficiālā daļa risinājās Rīgā, AB dambī un restorānā «Aqua Luna», kur pie stilizēta altāra abi teica viens otram jāvārdu, savukārt vakarā jaunais pāris devās uz Melngalvju, kur pulcējās sabiedrības krējums un citi pazīstami ļaudis.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

17.11.2017
Ienākt apollo.lv