F-1 nākamgad būs 20 posmi, jaunas komandas nepiedalīsies

Apollo
0 komentāru

Pirmās formulas (F-1) pasaules čempionātā nākamgad būs 20 posmi, kas ir jauns rekords, liecina šodien publiskotais provizoriskais kalendārs.

F-1 nākamgad būs 20 posmi, jaunas komandas nepiedalīsies

Foto: AP/Scanpix

Pirmo reizi F-1 sacīkstes notiks Indijā, kur čempionāta 18. posms risināsies 30. oktobrī.

2011. gada F-1 čempionāts sāksies 13. martā Bahreinā, bet pēdējais posms 27. novembrī risināsies Brazīlijā, kur čempionāta noslēdzošais posms notiks pirmo reizi kopš 2008. gada.

Kā zināms, šī gada pasaules čempionāta pēdējais posms 14. novembrī notiks Abū Dabī, kur nākamgad notiks priekšpēdējais, 19. posms.

Tāpat Starptautiskā Automobiļu federācija (FIA) paziņoja, ka nākamgad F-1 čempionātā nepiedalīsies neviena jauna komanda, līdz ar to paredzams, ka arī 2011. gadā F-1 čempionātā startēs 12 komandas.

FIA pavēstīja, ka neviena no potenciālajām kandidātēm startam nākamā gada F-1 pasaules čempionātā neatbilda FIA izvirzītajām prasībām.

FIA neatklāja, cik komandu izteica vēlmi piedalīties piedalīties nākamā gada čempionātā, taču zināms, ka starp pretendentēm bija «Epsilon Euskadi» un «Durango» (abas no Spānijas), ar kuru cieši ir saistīts bijušais F-1 pasaules čempions Žaks Vilenēvs.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

23.11.2017
Ienākt apollo.lv