F-1 komandas atvainojas faniem par ASV GP farsu

Apollo
0 komentāru

Septiņas ar «Michelin» riepām startējošās Pirmās formulas (F-1) komandas svētdien atvainojās līdzjutējiem par lēmumu nepiedalīties ASV «Grand Prix» izcīņā, uzsverot, ka drošība ir vissvarīgākais jautājums.

««Michelin» komandas pauž dziļu nožēlu par situāciju, kādā tās šodien nonākušas, un vēlas atvainoties visiem līdzjutējiem, televīzijas skatītājiem, F-1 faniem un sponsoriem,» teikts komandu kopīgajā paziņojumā.

Visas komandas uzticējās «Michelin» rakstveida instrukcijām, kurās tika norādīts atteikties no starta, ja riepu ražotāji nepiekrīt Indianapoles trasē veiktajām izmaiņām.

Pēc treniņos piedzīvotajām avārijām «Michelin» riepas izmantojošās komandas piekrita atteikties no starta sacensībās, ļaujot par godalgotajām vietām pacīnīties «Ferrari», «Jordan» un «Minardi» pilotiem, kuri lieto «Bridgestone» riepas.

«Michelin» paziņojumā pauda nožēlu, ka Starptautiskā Automobiļu federācija atteicās ņemt vērā komandu ieteikumus trases izveidē, un tieši tādēļ sekojusi norāde no braukšanas atteikties.

Jau ziņots, ka, nestartējot galvenajiem konkurentiem, dubultuzvaru ASV posmā svinēja «Ferrari» piloti Mihaēls Šūmahers un Rubenss Barikello.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

23.10.2017
Ienākt apollo.lv