F-1 vadītājs Eklstons atbalsta Horneru sava aizvietotāja amatā

Apollo
1 komentārs

Pirmās formulas (F-1) pasaules čempionāta vadītājs Bērnijs Eklstons šodien pirmoreiz pavēstījis, ka par viņa aizvietotāju kādudien varētu kļūt Kristians Horners, kurš pašlaik vada «Red Bull» komandu.

Bērnijs Eklstons & Kristians Horners

Foto: Reuters/Scanpix

83 gadus vecais Eklstons čempionātu vada jau vairāk nekā četras desmitgades, bet pašlaik viņš cīnās tiesvedībā savos biznesa jautājumos.

«Ja kāds ierastos no malas, es nespētu ar viņu sadarboties ilgāk par piecām minūtēm,» Eklstons atzinis žurnālistiem. «Domāju, ka Kristians būtu ideāls. Mēs varētu rīkot pārejas periodu.»

Agrāk Eklstons jokojis, ka labprāt vēlētos nomirt un tikt apglabāts F-1 boksos.

Londonas Augstākā tiesa pašreiz izskata lietu, kurā Eklstouns tiek apsūdzēts par pārāk zemu F-1 čempionāta novērtēšanu, kad to 2005. gadā iegādājās privātā kapitāla uzņēmums CVC. Iepriekš šonedēļ CVC izteicās, ka atlaidīs Eklstounu, ja viņš tiks atzīts par vainīgu, bet pats F-1 vadītājs izteicies, ka viņš kļuvis par vācu baņķiera Gerharda Gribkovska upuri.

Brits Horners «Red Bull» komandu vada kopš 2008. gada, aizvedot Sebastjanu Fetelu līdz četriem pasaules čempiona tituliem.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

16.12.2017
Ienākt apollo.lv