Fanu reiss dosies uz grupas «U2» koncertu Helsinkos

Apollo
0 komentāru

Pasaulslavenās īru rokgrupas «U2» fani tiek aicināti iegādāties biļetes uz nākamā gada vasarā gaidāmo koncertu Helsinkos. Par ērtu un atraktīvu nokļūšanu turp un atpakaļ parūpēsies «U2 fanu reiss».

Koncertaģentūra FBI sadarbībā ar «Live Nation» paziņojusi par grupas «U2» koncertu Somijas galvaspilsētā Helsinkos pasaules turnejas «360'» ietvaros, sākot biļešu tirdzniecību internetā www.lippu.fi no 5. oktobra.

Pēc veiksmīgā fanu reisa uz popdīvas Madonnas koncertu Tallinā šā gada augustā organizators reklāmas un pasākumu aģentūra «Magic Factory of Idea Branding» plāno rīkot fanu reisu uz grupas «U2» koncertu — pa sauszemi un jūru, sniedzot neaizmirstamas sajūtas spožu pašmāju mūzikas un izklaides jomas pārstāvju pavadībā, ļaujot koncerta apmeklētājiem ērti un atraktīvi nokļūt koncerta norises vietā, ceļā esot uzlādētiem notikumam, kā arī pēc tam tikpat aizraujoši atgriezties atpakaļ mājās.

Informācija par «U2» fanu reisu sekos. Organizators patur tiesības mainīt plānus, ņemot vērā ekonomiskos un citus apstākļus.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

23.10.2017
Ienākt apollo.lv