Favorītu duelī uzvar «Cēsis»

Uzvaru Latvijas Sieviešu basketbola līgas (LSBL) čempionātā sestdien izcīnīja «Cēsis» komanda, kas savā laukumā ar rezultātu 67:52 uzvarēja «TTT Rīga» basketbolistes, vēsta mājas lapa «skcesis.lv».

Ainārs Zvirgzdiņš savām basketbolistēm palīdzēja sezonā pirmo reizi uzvarēt spēcīgo Rīgas komandu, bet, iespējams, ne pēdējo.

Pirmā ceturtdaļa noslēdzās ar viena punkta pārsvaru laukuma saimniecēm - 23:22. Dodoties atpūtā pēc pirmā puslaika, «Cēsis» komandai jau bija + 13 (46:33).

Arī trešajā ceturtdaļā mājinieces dominēja laukumā un pēc spēlētām 30 minūtēm - 58:43. Pēdējā ceturtdaļā «rīdzinieces» samazināja rezultāta starpību līdz -10 (62:52), bet «Cēsis» basketbolistes spēja noturēt pārsvaru un izcīnīja uzvaru.

Rezultatīvākā uzvarētāju rindās ar 16 punktiem bija amerikāniete Kristena Morisa, bet 14 punkti Ievai Tārei. Savukārt «TTT Rīga» labā 12 punkti Ditai Krūmbergai, bet ar deviņiem punktiem un 13 zem groziem izcīnītām atlēkušajām bumbām mača protokolā atzīmējās spāņu leģionāre Sindija Lima.