Federers izstājas no Maiami «Masters 1000» tenisa turnīra

Pasaules ATP ranga līderis šveicietis Rodžers Federers otrdien izstājās no Maiami «Masters 1000» tenisa turnīra, kad ceturtās kārtas mačā viņš ar rezultātu 4-6, 7-6 (7:3), 6-7 (6:8) piekāpās čehu tenisistam Tomašam Berdiham.

Tas bija tikai Federera otrais zaudējums Berdiham līdz šim desmit aizvadītajos mačos. Spēlē, kura ilga gandrīz trīs stundas, ar 16 numuru izsētais čehs izdarīja 67% precīzas pirmās serves.

Pirms divām nedēļām Federers arī nesekmīgi startēja Indianvelsas ATP «Masters 1000» tenisa turnīrā, kad viņš nespēja pārvarēt trešās kārtas barjeru.

Savukārt Berdihs šosezon ir uzvarējis 15 no 22 mačiem un jau piekto reizi sasniedza ATP turnīra ceturtdaļfinālu šajā gadā.

Labāk veicās citiem favorītiem - spānim Rafaelam Nadalam un ASV tenisistam Endijam Rodikam, kuri otrdien iekļuva ceturtdaļfinālos.

Nadals divos setos pārspēja savu tautieti Davidu Ferreru ar 7-6 (7:5), 6-4. «Ar katru kārtu kļūst arvien grūtāk, dažās epizodēs aizvadītajā mačā es nospēlēju patiešām labi, bet pieļāvu arī dažas kļūdas,» pēc uzvaras sacīja Nadals.

Nākamajā kārtā Nadala pretinieks būs francūzis Žo Vilfrīds Tsonga, un spāņu tenisists uzskata, ka gaidāma smaga cīņa, jo pretinieks šobrīd spēlējot patiešām labi.

Rodiks otrdien divos setos pārspēja turnīrā neizsēto vācieti Benjaminu Bekeru ar 7-6 (6:4), 6-3. «Sākumā es pārāk daudz kļūdījos servējot, bet pēc tam uzlaboju savu sniegumu,» atklāja Rodiks.

Jāatzīmē, ka otrdien astotdaļfināla kārtu nepārvarēja ASV tenisists Mārdijs Fišs, kurš savainojuma dēļ nevarēja pabeigt spēli ar krievu tenisistu Mihailu Južniju. Turnīra otrajā kārtā Fišs bija pieveicis vēl vienu turnīra favorītu - britu Endiju Mareju.