«Ferrari» problēmas ar jauno KERS sistēmu

Apollo
0 komentāru

Pirmās formulas (F-1) komanda «Ferrari», kas pagājušajā sezonā izcīnīja Konstruktoru kausu, testos Bahreinā saskārusies ar jaunās Kinētiskās enerģijas reģenerācijas sistēmas (KERS) problēmām.

Kimi Raikkonen

Foto: Reuters

Bijušā pasaules čempiona soma Kimi Raikonena formula vairāk nekā trīs stundas nostāvēja «Ferrari» boksos, jo tai bija KERS sistēmas problēmas.

«Lai salabotu KERS sistēmu, mums vajadzēja vairāk nekā trīs stundas. Tomēr ir arī kāds pozitīvs aspekts - mēs varējām paeksperimentēt ar neparedzētiem gadījumiem, kādi radīsies KERS sistēmas bojājumu rezultātā,» teikts «Ferrari» izplatītajā paziņojumā.

LETA jau ziņoja, ka Starptautiskā Automobiļu federācija (FIA) pagājušā gada decembrī pieņēma ievērojamas izmaiņas nākamās sezonas F-1 sacīkšu formulām, pārejot uz sliku riepām, kā arī, izmainot aerodinamiskos regulējumus, lai palielinātu apdzīšanu skaitu sacensību laikā.

Tika mainīti bolīdu svara sadalījuma noteikumi, kā arī tika ieviesta KERS sistēma, kas ļauj sacīkšu automašīnām iegūt papildus jaudu no bremzēšanas laikā uzkrātās enerģijas.

Šīgada F-1 pasaules čempionāts sāksies 29. martā Melburnā, kur notiks Austrālijas «Grand Prix» izcīņa. Pērn šeit uzvarēja «McLaren-Mercedes» komandas britu braucējs Lūiss Hemiltons, kas vēlāk kļuva arī par pasaules čempionu.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

24.11.2017
Ienākt apollo.lv