Festivāla «Baltijas pērle» filma Cēsu pilsdrupās 26. augustā

Apollo
0 komentāru

Cēsu Mākslas festivāls piedāvā lielisku iespēju baudīt vasaras noslēgumu un 26. augusta vakarā noskatīties starptautiskā kinoaktieru festivāla «Baltijas pērle» filmu «8» Cēsu pilsdrupās.

Festivāla «Baltijas pērle» filma Cēsu pilsdrupās 26. augustā

Publicitātes foto

Šā gada spēlfilma apvieno pasaulslavenu režisoru (Džeina Kempione, Gaels Garsija Bernāls, Vims Venderss, Gaspārs Noē, Gass van Sants, Jans Kounens, Mira Naira, Abderahmans Sisako) īsmetrāžas kino darbus, aplūkojot visai cilvēcei aktuālus jautājumus. Filmā atspoguļojas autoru personīgais redzējums attiecībā uz globālajām problēmām un to risināšanas paņēmieniem.

Astoņi pasaulslaveni režisori kopā radījuši aizkustinošu, juteklisku un satraucošu filmu par civilizācijas problēmu mantojumu uz 21. gadsimta sliekšņa. Astoņi emocionāli stāsti par pasauli, kurā dzīvojam. Tīra ūdens malks, mīlestība bez egoisma, sieviete, kurai ir tiesības izšķirties no nemīlama vīra, bērns, kuram ir iemesls smaidīt, slims jauneklis, kuram ir cerības no dzīves aiziet bez sāpēm… Daudziem tie joprojām ir nesasniedzami ideāli. Astoņas izcilas kino noveles, kas veidotas cerībā, ka pasaule kļūs labāka.

Lomās: Jans Abdulla, Bobs Geldofs, Harijs Grīnvuds, Kriss Heivuds, Dī Adamsa u. c.

Filmas sākums plkst. 21.00, ieeja caur apmeklētāju centru no plkst. 20.00. Biļetes cena — Ls 1.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

21.10.2017
Ienākt apollo.lv