Fetelam pirmā uzvara Monreālā

23 komentāri

Šodien Kanādas «Grand Prix» izcīņā Pirmajā Formulā (F-1) uzvaru svinēja pasaules čempionāta kopvērtējuma līderis Sebastjans Fetels no «Red Bull».

Otro vietu ieņēma «Ferrari» komandas pilots Fernando Alonso, bet uz pjedestāla trešā pakāpiena stājās brits Lūiss Hamiltons no «Mercedes GP» komandas.

Jāpiebilst, ka čempionāta septītajā posmā Fetels tika pie pirmās uzvaras Kanādas «Grand Prix». Līdz šim viņam Monreālas trasē nebija izdevies uzvarēt.

Tikmēr ceturtajā vietā ierindojās Marks Vēbers, piektais palika Niko Rosbergs, bet sestais ātrākais bija Žans Ēriks Vernē.

Vēl pirmajā astotniekā iebrauca Pols di Resta, Felipe Masa, Kimi Raikonens un Adrians Zutils.

Tikmēr kvalifikācijas pārsteiguma autors soms Valteri Botass no Somijas (3. vieta) sacīkstes noslēdza 14. vietā.

Čempionāta kopvērtējumā Fetels palielināja savu pārsvaru un 132 punktiem atrodas vadībā. Otrais ar 96 punktiem ir Alonso, bet  88 punkti Raikonena rēķinā.