Fetels izcīna pole-position arī Austrālijā

Pirmās formulas pasaules čempionāta otrā posma - Austrālijas «Grand Prix» izcīņas - kvalifikācijas sacensībās uzvaru izcīnīja «Red Bull» vācu pilots Sebastjans Fetels.

Sebastian Vettel

«Red Bull» komandas vācu pilots Sebastjans Fetels izcīnījis uzvaru kvalifikācijā abos šīs sezonas posmos.

Fetels uzvaru kvalifikācijas braucienos svinēja arī pirms divām nedēļām, kad Bahreinā notika sezonas pirmais posms. Otro vietu šorīt Melburnas trasē ieguva Fetela komandas biedrs, austrālietis Marks Vēbers.

Svētdien sacīkstes no otrās starta rindas sāks Bahreinas posma uzvarētājs Fernando Alonso («Ferrari») un pagājušās sezonas pasaules čempions Džensons Batons («McLaren»), bet trešajā starta rindā stāsies «Ferrari» brazīliešu pilots Felipe Masa un «Mercedes GP» autobraucējs Niko Rosbergs.

Septiņkārtējais pasaules čempions Mihaels Šūmahers («Mercedes GP») kvalifikācijā ieņēma septīto vietu, bet 2008. gada pasaules čempions Lūiss Hemiltons («McLaren») ierindojās tikai 11. vietā.

Austrālijas «Grand Prix» izcīņa Melburnas trasē sāksies svētdien, pulksten 9.00 pēc Latvijas laika.