FIFA: ar Nigērijas - Ziemeļkorejas spēli neesam saistīti

Starptautiskā Futbola federāciju asociācija (FIFA) paziņojusi, ka tā neuzņemas atbildību par nekārtībām stadionā Nigērijas un Ziemeļkorejas spēles laikā, raksta «Sport-express.ru».

«Apollo» jau ziņoja, ka pārbaudes spēlē pirms pasaules kausa finālturnīra Nīgērijas izlase ar 3:1 uzvarēja Ziemeļkoreju. Aizvadītā spēle uz piecām minūtēm tika pārtraukta līdzjutēju izraisīto nekārtību dēļ. Jau pirms mača sākuma izcēlās pamatīga grūstīšanās pie ieejām stadionā, kā arī fani iesaistījās nelielās sadursmēs ar policiju.

Savukārt otrā puslaika sākumā mača galvenais tiesnesis pēc policistu lūguma cīņu pārtrauca, jo huligānu grupa centās pārvarēt metāla žogu, kas nošķīra laukumu un tribīnes.

FIFA mājas lapā izteikta līdzjūtība tiem, kas cietuši notikušajos grautiņos. Tāpat FIFA nākusi klajā ar paziņojumu, ka neuzņemas atbildību par notikušo, jo tai nav bijusi saistība ar spēles rīkotājiem. FIFA noliedz medijos izskanējušo informāciju, ka tai būtu saistība ar biļešu tirdzniecību uz minēto spēli.