FIFA atstāj spēkā sešu spēļu diskvalifikāciju Aleksandram Starkovam

Apollo
0 komentāru

Starptautisko futbola federāciju asociācija (FIFA) atstāja spēkā pieņemto lēmumu diskvalificēt Latvijas izlases galveno treneri Aleksandru Starkovu uz sešām spēlēm, vēsta Latvijas Futbola federācijas (LFF) oficiālā mājas lapa internetā.

LFF, uzskatot, ka sods ir pārāk bargs, uz FIFA bija nosūtījusi apelāciju, taču tā tika noraidīta. Līdz ar to Starkovam vēl jāizcieš četru spēļu diskvalifikācija, jo divas spēles Aleksandrs Starkovs jau ir izlaidis — pret Luksemburgu un Slovākiju.

«Neskatoties uz mūsu argumentiem un paskaidrojumiem, mūsos neviens nav vēlējies ieklausīties, un diskvalifikācija atstāta spēkā. Starkovam jāizlaiž sešas spēles, un federācijai jāsamaksā 15 000 Šveices franku liels sods,» federācijas mājas lapā citēts LFF ģenerālsekretārs Jānis Mežeckis. «Esmu šokēts par šādu nelokāmu nostāju, jo es savā praksē neatceros, kad kādam izlases trenerim būtu piespriests tik bargs sods.»

Latvijas Futbola federācijai vēl ir iespēja pārsūdzēt šo lēmumu Starptautiskajā arbitrāžas tiesā. Tā kā FIFA atbilde tika saņemta tikai šorīt, LFF vēl nav izlēmusi, vai tā vērsīsies šajā institūcijā.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

23.09.2017
Ienākt apollo.lv