FIFA cenšas noskaidrot, kāpēc PK spēlēs bija brīvas sēdvietas

Apollo
0 komentāru

Starptautiskā Futbola federāciju asociācija (FIFA) veic izmeklēšanu, lai noskaidrotu, kāpēc dažās Pasaules kausa izcīņas spēlēs ir bijušas brīvas sēdvietas stadionos, pirmdien paziņoja FIFA pārstāvis.

FIFA cenšas noskaidrot, kāpēc PK spēlēs bija brīvas sēdvietas

Foto: AP/«Scanpix»

FIFA paziņojumā tika apstiprināts, ka stadionos ir bijušas brīvas vietas gan Alžīrijas - Slovēnijas, gan Serbijas - Ganas spēlēs. Pirmdien notikušajā spēlē starp Japānas un Kamerūnas valstsvienībām stadionā, kas var uzņemt 41 000 cilvēku, bija tikai 30 600 skatītāju. Kā ziņots, aizvadītajā spēlē Japāna izcīnīja uzvaru ar rezultātu 1:0.

«Protams, nav patīkami redzēt brīvas vietas Pasaules kausa izcīņas stadionos, bet pēc aizvadītām tikai astoņām spēlēm vēl ir pāragri izdarīt secinājumus. Spēļu apmeklētība tāpat ir ļoti augstā līmeni - vidēji vairāk nekā 50 000 skatītāju uz vienu spēli,» izteicās FIFA pārstāvis Nikolā Meino.

Vaicāts, kādēļ biļetes netika dāvinātas, lai piepildītu stadionus, Meino pastāstīja, ka biļetes bija izpirktas, kas nozīmē, ka daudzi cilvēki vienkārši neieradās uz spēlēm.

Japānas izlases treneris Takeši Okada piekritis, ka šis jautājums ir jārisina, bet izteicās, ka viņa vadītajai komandai «tā nav liela problēma».

«Brīvas sēdvietas bija arī citās spēlēs. Iespējams, Japāna ir pārāk tālu no Dienvidāfrikas Republikas (DĀR) un daudzi līdzjutēji nespēja ierasties,» piebilda 53 gadus vecais japāņu speciālists.

Pasaules kausa izcīņas finālturnīrs norisināsies DĀR līdz 11. jūlijam.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

21.11.2017
Ienākt apollo.lv