Filma «Advokāts» vēlreiz apvieno Havjēra Bardema un Penelopes Krūzas savienību Attēlu galerija

Apollo
9 komentāri

Leģendārais režisors Ridlijs Skots sadarbībā  «Kur sirmgalvjiem nav vietas» autoru Kormaku Makārtiju piedāvā dramatisku trilleri ar Breda Pita, Kameronas Diazas, Maikla Fasbendera, Peneopes Krūzas un Havjēra Bardēma piedalīšanos.

Filma «Advokāts» vēlreiz apvieno Bardema un Krūzas savienību 3 attēli Atvērt

Foto: Publicātes foto

Makartija noveli  «Kur sirmgalvjiem nav vietas» ekranizēja  brāļi Koeni, kuri ieguva četras Oskara balvas un vienu no tām ieguva Havjērs Bardēms par sērijveida slepkavas tēlojumu.  Interesanti,  ka Havjērs Bardems un Penelope Krūza reālajā dzīvē ir precējušies un audzina divus bērnus. Abu aktieru pirmā kopīgā filma bija tālajā 1992. gadā, spāņu komēdijā «Jamon, Jamon», kad neviens par tiem nezināja. Otrā filma sekoja pēc 16 gadu pārtraukuma apvienojoties ar kulta režisoru Vudiju Alenu filmā ‘’Vikija, Kristīna, Barselona». 

Par filmu:

Veiksmīgs advokāts, kurš ir sasniedzis dzīvē savas karjeras virsotni un gatavojas laulībām, piekrīt kāda sena, ar kriminālo pasauli saistīta paziņas piedāvājumam nopelnīt. Soli pa solim advokāts tiek iesaistīts narkobiznesā, kur valda džungļu likumi un viņa mierīgā dzīve vair nekad neatgriezīsies ierastajās sliedēs.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

12.12.2017
Ienākt apollo.lv