Filma «Padoties aizliegts» - mēnesi uz lielā ekrāna

Apollo
0 komentāru

Kinoteātris atkārtoti pagarina filmas rādīšanas laiku.

Filma «Padoties aizliegts» - mēnesi uz lielā ekrāna

Publicitātes foto

Pirmā latviešu dokumentālā filma, kas debitējusi kinoteātrī «Parex Plaza», - Rīgas Kinostudijas uzņemtais stāsts «Padoties aizliegts» – ne vien noturējusies repertuārā divas sākotnēji paredzētās nedēļas, bet tās izrādīšana jau otro reizi tiek pagarināta vēl par nedēļu. Tūkstošā skatītāja sagaidīšana jau otrajā nedēļā un filmas rādīšanas laika divkāršošana – tas ir rezultāts, kas pārspēj jebkuras filmu veidotāju cerības un gaidītos apmeklējuma rezultātus. 

«Kopš dokumentālās filmas «Atrasts Amerikā», kas izraisīja milzīgu sabiedrības interesi un ir rekordiste Latvijas dokumentālā kino apmeklējuma ziņā, ir pagājuši seši gadi. Filma «Padoties aizliegts» ir pierādījums tam, ka sabiedrība atkal ir gatava uzklausīt patiesu stāstu par reāliem cilvēkiem un īstām emocijām. Pretēji iepriekš minētajai filmai «Padoties aizliegts» nav nominēta Lielajam Kristapam, norādot uz kino aprindu «elites» citādo gaumi, taču skatītāji to mīl, un tas ir pats galvenais,» saka Rīgas Kinostudijas valdes priekšsēdētājs un filmas producents Vents Horsts.

Filma «Padoties aizliegts» stāsta par pretrunu plosīto un kolorīto personību, sportistu un treneri Aivaru Ritenieku un viņa dēliem, kuriem nākas cīnīties ar korupciju, birokrātiju un cilvēku savtīgajām interesēm, lai varētu nodoties savai kaislībai – sportam.

«Vislielākais prieks ir par to, ka «Padoties aizliegts» nav filma, ko parāda kinoteātrī pienākuma pēc, jo tapusi latviešu filma – un tad jau jāparāda, priecājoties, ja apmeklējums pārsniedz kaut simtu. Ar šo filmu esam uzrunājuši cilvēkus un, kas ir svarīgākais, viņi ir atsaukušies, par ko liecina vairāki simti skatītāju vienā nedēļas nogalē vien. Ir patīkami dzirdēt cilvēku smieklus seansa laikā un pārdomas par savu dzīvi pēc filmas noskatīšanās,» saka filmas režisors Dzintars Dreibergs.

Filmas «Padoties aizliegts» radošā komanda izsludina jaunu konkursu – ikviens pēc filmas noskatīšanās ir aicināts dalīties savās atziņās un pārdomās, sūtot tās rakstiskā veidā uz e-pasta adresi: liga.bizune@ad-omnia.lv. Darbi tiks publicēti filmas mājas lapā «www.padotiesaizliegts.lv», bet piecu interesantāko stāstu autori no Rīgas Kinostudijas saņems īpašu balvu – iespēju kopā ar ģimeni un draugiem grupā līdz desmit cilvēkiem iejusties dažādos kino kostīmtērpos un piedalīties ekskluzīvā un neaizmirstamā fotosesijā.

Pēc izrādīšanas kinoteātrī «Parex Plaza» filma «Padoties aizliegts» un tās radošā komanda apceļos Latviju, viesojoties reģionālajos kinoteātros un kultūras namos. Sekojiet informācijai filmas mājas lapā.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

24.10.2017
Ienākt apollo.lv