Filmas «Džimlai Rūdi Rallallā» varoņi dodas ciemos

Apollo
3 komentāri

Gaidot filmas «Džimlai Rūdi Rallallā!» pirmizrādi, ar filmas veidotāju labvēlību apvienība «Jaunais teātris» ir izveidojusi muzikāli optimistisku koncertuzvedumu ar Latvijas skatuves leģendām un tautu vienojošām dziesmām. Uzvedums būs skatāms: 28.jūnijā Madonā, 11.jūlijā Rēzeknē, 18.jūlijā Ikšķilē, 19.jūlijā Jelgavā, 26.jūlijā Kuldīgā, 1.augustā Jēkabpilī, 9.augustā Liepājā, 16.augustā Valmierā, 30.augustā Saldū, 31.augustā Saulkrastos. 

Filmas «Džimlai Rūdi Rallallā» varoņi dodas ciemos

Foto: Publicitātes foto

Uzveduma pamatā ir oriģināls scenārijs, kas tapis, sadarbojoties ar filmā «Džimlai Rūdi Rallallā!» iesaistītajiem skatuves meistariem. Stāsts būs par to, kā visiem kopā dzīvi Latvijā padarīt labāku un skaistāku. Izcilās skatuves  personības dalīsies savā personiskās dzīves pieredzē gan par nopietnām, gan ļoti nenopietnām tēmām. Skatītājiem būs iespēja uzzināt dažādus atgadījumus, kas piedzīvoti filmas «Džimlai Rūdi Rallallā» tapšanas gaitā.  

Uzvedums ir papildināts  ar  populārām un jēgpilnām dziesmām, daudzas no kurām skatītāji varēs dziedāt līdzi. Būs arī īpaši šim uzvedumam komponēti pirmatskaņojumi ar Māras Zālītes vārdiem.

Piedalās Nacionālā teātra vadošais aktieris – Mārtiņš Egliens, kurš iejutīsies pasākuma vadītāja lomā; Dailes teātra ilggadēji stūrakmeņi -  Jānis Paukštello, Gunārs Placēns, aktrise un ventiņu mēles speciāliste Velta Skurstene, bijusī Nacionālā teātra un kino aktrise  Irina Tomsone, ilggadējais operetes solists un direktors Juris Pučka. 

Muzikālo  noformējumu veido  Nacionālā teātra muzikālās daļas vadītājs un komponists  Valdis Zilveris. Aktieru ansamblim ar dziesmām piepulcēsies arī «Jaunā teātra» vadītāja un daudzu populāru dziesmu autore un izpildītāja  Laila Ilze Purmaliete. Džimlai Rūdi Rallallā, lai skan visā Latvijā!

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

19.11.2017
Ienākt apollo.lv