Finanšu ministrs darbam Rīgas brīvostas valdē virza Baibu Bāni

Apollo
14 komentāri

Otrdien, 18. jūnijā, finanšu ministrs Andris Vilks (V) pieņēmis lēmumu darbam Rīgas brīvostas valdē kā savu pārstāvi virzīt Finanšu ministrijas valsts sekretāres vietnieci budžeta jautājumos Baibu Bāni.

Finanšu ministrs darbam Rīgas brīvostas valdē virza Baibu Bāni

Foto: Evija Trifanova/LETA

«Rīgas brīvostas valdē ir jāstrādā profesionāliem nozaru ekspertiem, tāpēc no Finanšu ministrijas puses virzu pieredzes bagāto un finanšu jautājumos kompetento speciālisti valsts sekretāres vietnieci budžeta jautājumos Baibu Bāni. Uzskatu, ka šajos gados, strādājot valsts pārvaldē, viņa sevi ir pierādījusi kā augsti kompetentu un atbildīgu amatpersonu, tāpēc viņas plašā darba pieredze un profesionālās zināšanas finanšu jomā būs nozīmīgs ieguldījums veiksmīgākai Rīgas ostas attīstībai,» norādījis finanšu ministrs.

Ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītājs Aleksis Jarockis informē, ka Bāne kopš 2009.gada strādā par Finanšu ministrijas valsts sekretāres vietnieci budžeta jautājumos.

No 2007. līdz 2009.gadam viņa bija Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrijas valsts sekretāra vietniece finanšu vadības jomā, no 2003. līdz 2007.gadam strādāja Zemkopības ministrijā par valsts sekretāra vietnieci, tāpat  ilgstoši Zemkopības ministrijā bija Budžeta un finanšu vadības departamenta direktore.

Bāne Latvijas Universitātes Ekonomikas un vadības fakultātē  ir ieguvusi maģistra grādu sabiedrības vadībā, kā arī profesionālo maģistra grādu ekonomikā. Tāpat viņa profesionālās zināšanas ir papildinājusi ASV Djūka universitātē publisko finanšu vadības jautājumos.

Jau vēstīts, ka iepriekšējais pārstāvis Ēriks Škapars iesniedza atlūgumu. Kā vēstīja Latvijas Televīzijas raidījums «de facto», par iemeslu atlūgumam kļuva komandējums uz Kazahstānu, ko raidījums nodēvējis drīzāk par «izpriecu braucienu». Lasi šeit.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

18.11.2017
Ienākt apollo.lv