FK «Ventspils» garantē vietu Sadraudzības kausa ceturtdaļfinālā

Pēdējo trīs sezonu Latvijas čempionvienība FK «Ventspils» Sadraudzības kausa izcīņas turnīra D apakšgrupas otrajā mačā šodien, pateicoties Vīta Rimka gūtajiem vārtiem, ar 1:0 pieveica Kirgizstānas klubu «Dordoi-Dinamo» un garantēja vietu sacensību ceturtdaļfinālā.

Jāpiebilst, ka iepriekšējā mačā pret Turku «International» Rimkus guva trīs vārtus, palīdzot ventspilniekiem uzvarēt ar 3:1.

Vēl vienā apakšgrupas mačā šodien Latvijas izlases spēlētāja Andreja Rubina pārstāvētā Azerbaidžānas komanda Baku «Inter» ar 3:1 pieveica Somijas klubu Turku «International», turklāt pirmos vārtus šajā mačā guva tieši Rubins.

Jau ziņots, ka pirmajā kārtā Baku «Inter» futbolisti cīnījās neizšķirti 0:0 ar «Dordoi-Dinamo» komandu.

Turnīra ceturtdaļfinālā iekļūs katras apakšgrupas divas labākas komandas, bet pēdējās kārta spēles notiks otrdien, 20. janvārī.