FK «Ventspils» iekļūst Baltijas līgas ceturtdaļfinālā

Baltijas futbola klubu turnīra - «Triobet» Baltijas līgas - astotdaļfināla atbildes spēlē FK «Ventspils» šodien savā laukumā ar 2:1 (0:0) pieveica Lietuvas komandu Gargždu «Banga», iekļūstot turnīra ceturtdaļfinālā.

Rezultātu spēles 59. minūtē atklāja «Ventspils» pussargs Aleksandrs Solovjovs, bet mača 79. minūtē «Banga» nigēriešu uzbrucējs Israels Duglass panāca neizšķirtu. Uzvaras vārtus laukuma saimnieki guva 86. minūtē, kad precīzi sita Žoau Martinss.

Jau ziņots, ka abu komandu pirmā spēle Klaipēdā noslēdzās ar neizšķirtu 0:0, līdz ar to divu maču summā «Ventspils» uzvarēja ar rezultātu 2:1.

Kā ziņoja LETA, ceturtdaļfinālā jau iekļuvuši Latvijas klubi Rīgas «Skonto» un «Liepājas metalurgs». «Skonto» futbolisti astotdaļfinālā divu spēļu summā ar 4:1 apspēlēja Sillamē «Kalev» komandu no Igaunijas, bet «Liepājas metalurgs» ar 6:2 sakāva citu Igaunijas klubu Nemmes «Kalju».

Baltijas līgas ceturtdaļfinālā «Skonto» spēlēs pret «Liepājas metalurga» futbolistiem, bet «Ventspils» tiksies ar Viļņas «Vētra» komandu. Pārējos ceturtdaļfināla pāros Mariampoles «Sūduva» spēkosies ar Tallinas «Levadia», bet Paņevežu «Ekranas» cīnīsies ar Tallinas «Flora» futbolistiem.

«Triobet» Baltijas līgas ceturtdaļfināla spēles notiks 2010. gada pavasarī. Pusfināli tiks aizvadīti vasaras sākumā, bet fināls plānots 4. jūlijā.