«Flyers» izvirzās vadībā sērijā, Bārtulis nespēlē

Stenlija kausa izcīņas pirmās kārtas sērijas trešajā spēlē Filadelfijas «Flyers» bez Oskara Bārtuļa sastāvā ar 3:2 papildlaikā savā laukumā pieveica Ņūdžersijas «Devils».

Daniel Carcillo & Simon Gagne

Bārtulis piedalījās sērijas pirmajās divās spēlēs Ņūdžersijās, taču trešajā mačā «Flyers» galvenais treneris Pīters Laviolets neiekļāva latviešu aizsargu sastāvā.

Pirmā perioda 8. minūtē rezultātu vairākumā atklāja Braiens Rolstons, taču jau pēc pusotras minūtes vairākumu realizēja arī «Flyers» hokejisti, kad neizšķirtu panāca Klods Žirū. Otrās trešdaļas 2. minūtē Maiks Ričardss izvirzījā mājiniekus vadībā, bet 17. minūtē Rolstons vēlreiz izmantoja vairākumu, atkal panākot izlīdzinājumu.

Trešajā periodā vārti netika gūti, bet pagarinājuma 4. minūtē Daniels Karsillo nodrošināja uzvaru «Flyers» komandai.

Sērijas ceturtā spēle notiks naktī uz trešdienu pēc Latvijas laika Filadelfijā, bet piektais mačs paredzēts naktī uz piektdienu Ņūdžersijā.