«Flyers» panāk neizšķirtu, «Canadiens» šokē arī Pitsburgu Video

Aizvadītajā naktī Stenlija kausa izcīņas otrās kārtas sērijās uzvaras svinēja Filadelfijas «Flyers» un Monreālas «Canadiens» komandas.

«Flyers» panāk neizšķirtu, «Canadiens» šokē arī Pitsburgu

«Flyers» komanda bez Oskara Bārtuļa sastāvā savā laukumā ar 2:1 uzvarēja Bostonas «Bruins». Tādejādi rezultāts sērijā kļuvis neizšķirts 3-3, lai gan «Flyers» pēc trim spēlēm zaudēja ar 0-3.

Pirmajā trešdaļā Maiks Ričardss atklāja mača rezultātu, bet otrajā periodā Simons Ganjē panāca 2:0 Filadelfijas komandas labā. Minūti līdz mača beigām Milans Lučičs samazināja rezultāta starpību, taču atspēlēties «Bruins» vairs nepaspēja.

Sērijas izšķirošā septītā spēle notiks naktī uz sestdienu pēc Latvijas laika Bostonā.

Otrajā Austrumu konferences pusfināla pārī «Canadiens» negaidīti no cīņas par Stenlija kausu «izsita» pašreizējos trofejas īpašniekus Pitsburgas «Penguins». Sērijas septītajā spēlē «Canadiens» Pitsburgā izcīnīja uzvaru ar 5:2.

Braiens Džonta un Dominiks Mūrs pirmajā trešdaļā panāca 2:0 viesu labā, bet otrajā trešdaļā Maiks Kamaljēri un Treviss Mouns līdz 6. minūtei guva vēl divus vārtus «Canadiens» labā. Atlikušajā perioda laikā Kriss Kunics un Džordans Stāls samazināja rezultāta starpību (4:2), taču trešā perioda 10. minūtē Džonta vairākumā panāca 5:2.

«Canadiens» hokejisti, kas regulārajā sezonā ieņēma 8. vietu Austrumu konferencē, pirmajā kārtā jau sagādāja sensāciju, ar 4-3 sērijā apspēlējot regulārā čempionāta spēcīgāko komandu Vašingtonas «Capitals».