«Flyers» papildlaikā izcīna pirmo uzvaru finālsērijā Video

Aizvadītajā naktī Stenlija kausa finālsērijas trešajā spēlē Oskara Bārtuļa pārstāvētā Filadelfijas «Flyers» komanda papildlaikā ar 4:3 savā laukumā pieveica Čikāgas «Blackhawks».

Stenlija kausa finālsērijā pēc trim spēlēm Filadelfijas «Flyers» ar 1-2 zaudē Čikāgas «Blackhawks» hokejistiem.

Sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts tagad ir 2-1 «Blackhawks» komandas labā.

Bārtulis šajā mačā laukumā pavadīja tikai divarpus minūtes un statistikas rādītājos atzīmēties nepaspēja. Latviešu aizsargam šī bija otrā spēle Stenlija kausa finālsērijā un ceturtā play-off mačos kopumā.

Pirmajā trešdaļā mājiniekus vadībā izvirzīja Denijs Briērs, bet otrās trešdaļas sākumā Dankans Kīts panāca izlīdzinājumu. Perioda vidū Skots Hartnels atguva «Flyers» komandai vadību, tomēr trešdaļas beigās Brents Sopels atkal līdzsvaroja rezultātu.

Trešā perioda 3. minūtē Patriks Keins izvirzīja vadībā «Blackhawks» komandu, tomēr jau pēc 20 sekundēm Villijs Leino panāca neizšķirtu 3:3. Uzvaras vārtus papildlaika 6. minūtē «Flyers» labā guva Klods Žirū.

Finālsērijas ceturtā spēle notiks naktī uz sestdienu pēc Latvijas laika Filadelfijā, bet piektais mačs risināsies naktī uz pirmdienu Čikāgā.